Andělské zvonění

Andělské zvonění si lze přídit za drobný peníz a radosti je z něj habaděj. Se zvoněním andělů nemáme problémy akusické, ale ekologické. Naše zelená eko-rota totiž zjistila, že je andělské zvonění poháněno fosilní energií ze zapálených svíček, a tak nastává nejen problém s atmosférou primárně, ale i sekundárně – při požárech.

Na vánoce tedy pozor – žádejte v obchodech ekologické andělské zvonění

5 odpovědí na “Andělské zvonění”

  1. Před andělským zvoněním přijde na řadu nejprve čertovské zvonění ocelovými řetězy na svátek svatého Mikuláše, už se těším. Občas si totiž povzdechnu nad něčím, co se nepovedlo, aby to vzal čert. Snad se konečně dočkám.

  2. Jestli mate na mysli takovou tu otocnou cinkaci vecicku, tak bych se rada pochlubila, ze nase rodina byla zelena uz v dobach meho detstvi. My jsme to staveli na radiator a tak jsme si usetrili namahu s kupovanim svicek a i s pripadnym uklidem po pozaru.

  3. Dovolím si upozornit, že klasická svíčka patří mezi obnovitelné zdroje energie, tedy EKO-rota by neměla mít problém. Naopak, toto vytápění bytu může vést k vypnutí topení a šetření fosilních paliv – tady opět pozitivum. Případný požár a likvidace sídla povede k přemístění vyhořelých do jiných obydlí, kde se zvýší koncentrace obyvatel na metr čtverečný, bude třeba méně tepla – opět uspoření fosilních paliv, navíc natěsnáním obyvatelstva se budou hřát teplem živočišným – tedy opět úspory.Tedy andělským zvoněním za zelenější budoucnost!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *