App

Do mého života vstoupily díky iPhony Appy. App je malé zviřátko, které bydlí v iPhonu a dělá většinou pouze jednu věc. Můj oblíbený app je klasický telefon, který na mém iPhonu znovu ožil 🙂 k vidění zde:

7 odpovědí na “App”

 1. ONLINE…

  Mám přímou linku
  na Jůlinku

  Zavolám ji
  za chvilinku

  A jestli mi
  odpoví

  Zlinkujem se
  to
  se
  ví…..

  Veselé krizování….
  Jinak můžete mi kdykoliv brknout a já vám za to určitě cinknu…

 2. Říkáme ,,VYŤUKAT“.Ale můj tf.mne vytáčí o sto péro. Vzpomínám s něhou na začátky tlačítkových tf.u nás.V roce 1985 jsem pracovala na Okresní správě spojů a jako jedna z prvních jsem dostala na stůl tlačítkový tf.zvaný UFO.Byl oranžový,kulatý,proto UFO.Těžko jsem si zvykala vyťukávat.V uzávěrce jsem mívala v hlavě maglajz a tak se mi stávalo,že místo na telefon jsem číslo vyťukala na kalkulačku a čekala,až se ozve vyzváněcí tón.A to byl čas jít na kafe.V tu dobu se mi stávalo,zvláště při pátku,že jsem klepala na dveře vlastní kanceláře zevnitř!Bóže,to byly časy.
  Mít tenkrát takový telefon s prasátkem,tak jsem se zcvokla úplně.To však ještě mohu stihnout.Vánoce se blíží a budeme mít našlápnuto.

 3. Kdysi jsem viděl komedii Ach, milý Harry, kde byl hlavní postavou smolovatý soukromý detektiv Harry App. Není to náhodou příbuzný?

 4. Drahý Jožine, nevím jestli vám dobře rozumím, ale od dětství bývám pravidelně v určitých obdobích roku dost up, teda ve větvích.V dětství kdykoliv, hlavně když maminka začala mluvit nahlas, už jsem tam byl. Ta stará švestka ešče stojí…
  Maminka jediná z toho byla furt paff, i když mohla si za ty roky zvyknout, no teď už se jí to asi nepovede. Tož tak o dušičkách…
  Jinak vipy nevyhledávám, ale z vlastního draní těla vím, že tzv vipem se krzeva jenom vyskakování nestanete. Ále sú to enem řeči jakési, neb jak nám praví dějiny, jenom čin je účinný….
  Možná že mi admin povolí obrázek, když je ten listopad a ze stromů to padá a padá….
  http://wbgarden.com/nove/wbgarden%20jak%20se%20vede%20sousede/album/slides/jak%20se%20vede%20sousede%2028.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *