Balit

Fred v minulém příspěvku cigaretu zcela správně obaluje místo ubaluje či balí. Přece o to jde – obalit tabák papírem? Asi to bude probírat v příští lekci. Zatím alespoň chápe, že sbalená buchta není „doggy bag“ od včerejší večeře, ale osoba dámského pohlaví, která se nechala namluvit, protože si nechala namluvit, že má Fred vážné úmysly – při včerejší večeři.
Neodpouštím si publikovat Fredovu emailovou reakci:
Is the sbalená buchta a tampon? If so, it reminds me of the joke: „Q. How can you tell a dedicated lesbian? A. She rolls her own tampons.“

4 odpovědi na “Balit”

  1. Cigareta se obaluje? :-)))) A čím? Když jsem kdysi kouříval, tak jsem zásadně kouřil cigarety, které nebyly ničím obaleny. :-)))

  2. Asi takto: jistě se shodneme na tom, že ti kdo mají papírky a tabák vytváří prostředky na vyvolání rakoviny plic – balením. Prostě si balí cigarety tak, že si obalí tabák papírkem k tomu určeným a v případě jeho nedostatku třeba novinovým či toaletním. V našem případě jde o popis procesu vzniku cigarety nebo řízku. Řízek vznikne obalením, cigareta balením a potom je obal součástí výsledného produktu. Proč se cigareta balí a ne obaluje? protože má výsledný produkt na koncích malá nezabalená místa, především místo směrem ke kuřákovi určené pro vdechování zplodin.

  3. Ještě poznámka: Cigareta pochází ze španělského Cigarro. Cigára v papíru balená nejsou, do papíru je zabalil až bílý muž:-)

  4. Napřed si ubalil cígo, nabalil si holku, manželka mu pak ubalila facku a sbalila kufry, řkouc „A pakuj se!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *