Černá kočka

Kája Ž. se na naše kolegium obrátila s prosbou o pomoc:
Vím, že když mi přes cestu přeběhne černá kočka, budu mít smůlu. Znamená to teda, že když to samý udělá kočka bílá, budu mít štěští a když mourovatá, tak se vlastně nic nestane???? Prosím, snad mi pomůžete!

18 odpovědí na “Černá kočka”

 1. Podle mě kočka přináší štěstí nezávisle na barvě. A co by pak znamenalo, když ti přes cestu přeběhne taková ta bezsrstá zrůdička? Nebo zrzka?

 2. Myslím, že přeběhne-li nám přes cestu černá kočka, měli bychom hned běžet za ní a stoupnout si to toho hnědého, co cestou upustila, aby se štěstí a neštěstí navzájem vyrušilo.

 3. no, a co kdyz nam pres cestu prebehne trochu vetsi kocka – treba lev. to asi pak nebudeme zkoumat jestli to je lev stesti nebo smuly a budeme utikat ze by nam zatopek nestacil.

 4. No ale nejhorší je, když se nám dostane do blízkosti blb. Ani nemusí přebíhat.
  Nejhorší je, že se to zpravidla nepozná tak včas, abychom byli schopni utíkat pryč dřív, než to udeří.

 5. ty ses teda magor,ale to kazdý kdo na to věrí,teda vlastně i já.Ne,ne ja nejsem magor,ja sem major.tak už to je vyreseno jasný?zadný pripomínky?ne?tak se mějte magori!

 6. „Černá kočka přes cestu“ může znamenat dočasně smůlu, ale dostat se na „černou listinu“ má horší a trvalejší hodnotu. Člověk může být většinu života slušný a spořádaný, ale stačí jeden „sajdšprung“ a stane se nadosmrti špatným.

 7. Ta zrzavá je také blbé znamení,ale vyrušíte ho trojím plivnutím přes levé rameno.Kvůli černé kočičce jsme kdysi na stopu zajížděli 30km,abychom se vyhnuli přeběhnutí.Jinak se dá vyrušit tím,že tu potvůrku odchytíte,vezmete domů a rozmazlíte.Přeběh kočky jiné barvy či kmbinace neznamená nic,pokud se o ni nepřerazíte.Přeběhnutí lva není smůla,ledaže by byl černý:-))))))))

 8. Nedávno mi černá kočka přeběhla a já v tom stresu šlápnul na kanál. To byl mazec! Kanál se musí třikrát oběhnout a říkat přitom „Kanále kanále, nemůžeš mě nasrat!“, ale proti kočce mi nic nefunguje.

 9. Pokud ti, Kájo, přeběhne černá kočka přes cestu, nic si z toho nedělej. Jsou horší věci. Třeba když začneš rozlišovat barvy blbů, kteří ti proběhnou životem. V případě blbů je každá barva tuplované neštěstí.

 10. Já mám doma – mimo jiné – také dvě černé kočky. Přebíhají neustále sem a tam… a já jsem pořád celkem v pohodě.

 11. No,to je právě to,co říkám.Vzít domů a rozmazlovat.Pak zlé kouzlo ztratí svou moc.Necháte-li je ještě navíc kastrovat,máte to vychytané.

 12. vylepšená verze zní, že černá kočka zleva nosí štěstí, kdežto ta zprava smůlu. snad ovšem třikrát zaplivatelnou.

 13. No já teda nevim ale řekla bych ,že větší smůlu ti přinese puntíkovaný pes se vsteklinou (a bacha na ty svítivě zelený).

 14. blby je běžet přes silnici a to když přes ní „přebíhá“ černý jaguár XLS(nebo jak)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *