ČEZt práci

Místo rozesílání spamu (přišlo to asi 5x) dávám text na SlovoDne jako Slovo-Do-Pranice. Zhasínat zde ve Stockholmu nebudu, protože by se mi v ČEZu asi posmívali.
Pro slovodníky domácí úkol: Bude účinek opravdu zřetelnější v té tmě tmoucí, která se rozestře nad republikou? 🙂

Nesouhlasíte s politikou ČEZu, s neustálým zdražováním, nehoráznými odměnami managerů ČEZu atd.? Je na čase vyjádřit svůj nesouhlas tím, že v předem daném čase a to:

!!! 1.února 2008 minimálně na 10 min. v 18:00 hod. přesně !!! Vypneme všichni všechny spotřebiče!
ČEZ to nepřehlédne, neboť mu tím vzniknou technické komplikace. Činíme tak v naději, že si ČEZ uvědomí, že nemůže neustále bezostyšně zdražovat a my budeme jako ovce poslouchat a platit, platit, platit.

Pošli teto mail všem tvým známým, aby byl účinek zřetelnější.

24 odpovědí na “ČEZt práci”

 1. Technicke komplikacie nastanu preto, ze bude vela volnej stavy? No dobre, a co? Ked sa v CEZ nastvu, tak prosto nieco vypnu, kym technicke problemy neprejdu a bude po parade. Vyzeru si to ti, ktorych ani nenapadne proti niecomu protestovat a drobni zamestnanci CEZ, ktori z toho budu mat hlavybol. Manazerom a planovacom zisku to bude fuk, nanajvys niekoho zdrbu.

 2. Ta výzva je na dvě věci, ale ČEZt práci se mi líbí! Komu čest, tomu čest…ČEZt práci je nezaměnitelné.

 3. Já s tím souhlasím, ikdyby to nemělo mít smysl, tak je to pořád lepší než nedělat nic. PÁNOVÉ A DÁMY.

 4. A pak navrhuji potrestat Vodárny a kakanizace tím, že v neděli nikdo nebude splachovat!

 5. Ve srovnání s velkoodběrateli se to neprojeví. Šetříme již nyní a dopadne to jako v tom školním vtipu. „Když zvýšíme svou šetrnost ze 100 na 125%, co budeme mít? Hovno a čtvrt.“

 6. Správně je hned v úvodu označena tato výzva za SPAM, přesněji by mohla být označena za HOAX, protože se stačí podívat na web
  http://www.hoax.cz/
  shromažďující hromadně manuálně přeposílané zprávy tohoto typu a hned víte, že ČEZu se to ani nedotkne a problémy to způsobí maximálně tak přenosové soustavě, která ČEZu nepatří…

  Nicméně ČEZt práci se opravdu povedl 🙂

 7. ČEZ je vlastněn státem, ve kterém žijeme, tak jde potažmo o výzvu, abychom se postavili proti vlastnímu státu. Proč tak najednou, to nechápu, vždyť jsme si nedávno svobodně zvolili ve volbách ty, kteří nás vedou k lepším zítřkům. Místo vypínání spotřebičů navrhuji vypnout prsa. Pokud vyslyší mou výzvu ženy, bude alespoň na co koukat.

 8. Říkejte si co chcete,já to zítra vypnu a budu na sebe hrdá.Jak se začne mudrovat,tak se neudělá nic a jeden nikdy neví.Dnes jsem poslouchala interpelace na vládu a věřte,možné je úplně všechno.My,slípky,vypínáme rády,vypínáme dobře.

 9. A jak jsme snášenlivé! Proto vypnu, co se dá, i kdyby na to mělo kde co prasknout. Pánům naopak doporučuji pečlivé zapínání.

 10. Tak si pročítám, co kdo vyplodil či spáchal, a přiznám se: Nevím, co je noresne, ani bata bata. Snad se někdo slituje nad hloupou kuchtou a poučí…

 11. Bata bata je asi pokřik Baťa, Baťa. Netuším, co je norene. Ale pan Pallas se na svém blogu přiznal k tomu, že hraje ping-pong podle vlastních pravidel (a tudíž vítězí), tak je možné, že má vlastní pravidla i pro psaný projev.

 12. Uctivý hlubokoslon, milostivá paní, není třeba děkovati, omlouvati se atd.., i můj paměťový orgán tropí vylomeniny, a nejenom nyní, dá se říct, že odjaktěživa….
  PS Odjack těživo – vzácná téměř diamantová ruda v lokalitě Odjack….

 13. Navrhuji přejmenovat SlovoDne na SlovoObrok. Dáme-li koňům obroku, budou bujaře řehtat do kroku.

 14. Co naříkáte,vždyť jsme si představitele tohoto státu a tedy i ČEZU zvolili sami-ODS-(odbor Dej všechno) a tak Čezt!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *