Chápavé končetiny

Dobrý večer,
má chápavý člověk ve své vlídnosti také chápavé končetiny?
Někteří primáti, ale i mravenečníci, mají i chápavý ocas.
Je schopnost uchopovat chápavost?

S pozdravem
Gabriel

11 odpovědí na “Chápavé končetiny”

 1. Asi lepší než chápavý by byl úchopný ocas, ale proč bychom obrozencům, kteří to vymýšleli, měli kazit radost na nebesích? Chápavé ocasy a podobné roztomilosti právem patří pod kuratelu občanského sdružení BRVA.

 2. Kdysi bývala v tramvajích podivná individua, která se chápala každé příležitosti svými chapadly obtěžovat (zejména mladé) dámy a byvše napomenuta, nasadila uražený a nechápavý pohled. Naštěstí, jak šel čas, takto postižených individuí ubývalo, až zanikla docela.. Nechápu, jak si mohou dnešní dívky na ně ještě stěžovat, já mám nyní zkušenosti zcela opačné a místo mravopočestnosti se obávám pouze o šrajtofli.

 3. Pane wbgarden, udělat z niněry něco dvoj- či vícesmyslného, nad tím se nelze chápavě pousmát, lze jen poznamenat: Tak toho chlapa nechápu!, příp. se smysluplně chopit nějaké genderově nekorektní zbraně, jako je váleček na nudle či portviš.

 4. Opatrně s tím nábytkem, paní Diblíková, opatrně. Mám dosti tvrdou hlavu a při styku s mojí lebeční kostí, by se vám mohly tyto jistě vzácné gender kousky vážně poškodit…
  Jinak, čeština prý je docela známá svoji dvoj troj i vícerychlostní smyslností. Holt, asi máme více qaltů v naší jazykové převodovce, ale rozhodně to furt nemusí ujíždět k tématům, které zaměstnávají vás… Posuďte sama.

  INSTANTNÍ MUŽ

  říkám-li
  -máš ji
  a proto si můj
  typ-
  mluvím o tvé duši
  lásko

  I když vím
  že tento svět
  nakloněn je
  zónám drobně
  šťavnatějším
  hledám ji
  v tvém těle vlídně
  rozpuštěný
  hledám ji
  hledám
  ale
  nenacházím

  Říkám-li
  -máš ji
  a proto jsi můj
  typ-
  mluvím o duši
  broskvičko…

  o tvé
  duši
  slastně
  ukryté…..

  Takže niněra by se vešla, ne. I citera by konečně mohla…..

 5. I když jsem si začala, nemohu odolat: milé wb, klidně si ji strčte, kam se vám vejde a kam vám srdce velí. Zelí!

 6. Teda nechápat tak jednoduché, skoro až primitivní stvoření, teď mám na mysli tvora jménem chlap, to už je na pováženou… Jak potom můžete porozumět složitějším výtvorů přírody jako jsou giboni s chápavými ocasy a nechápavými pohledy….
  Jinak, paní Věro, klobouk dolů, málokterý tvor v Česku s příjmením končícím …ová je ochoten bez patřičného inkvizičního tribunálu přiznat, že si začal…
  PS. Nevím co v těchto končinách přesně znamená zelí. Jsem krevní skupina A, tudíž moje zažívání preferuje spíš kapustu… Ej Kapusta Kapusta….

 7. Chápavé končetiny, nechápavé pohledy a nepochopitelné myšlení můžeme vidět v TV pochopitelně při přenosech z parlamentu

 8. mě by spíš zajímalo jakým slovem popřípadě dvěma by jste označili dnešní mládeš od 12 až do 25

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *