Check Prime Minister

Dnes zabrousíme za poznáním jak svět vidí srdce Evropy do Pakistánu. Pakistánští příznivci pozemního hokeje se domnívají, že českým národním sportem jsou automobilové závody. Kdo nevěří ať běží sem.

8 odpovědí na “Check Prime Minister”

  1. I writing respect of most embarrassment of nation of Checks. You flag make wrong historically but wishing you most progress and prosperity of his excellency Topolanik and all Check nation now is flag correct.

  2. Pozoruju, že jeho excelence Topolánek nějak netáhne slovodníky k diskusi, i když mu hrozí odmávnutí šachovnicovým praporkem. Asi to bude chtít nahodit jiné výživnější téma.

  3. Kdyby premiér po odmávání šachovnicovou vlajkou pozdravil nastoupenou čestnou jednotku gestem „Kalousek je jednička“, tak mohl vyrovnat stav Domácí versus Hosté na 1:1.

  4. Páně premiérovo chacharství je prvoplánové a krajové špecifikum, narozdíl od mazaně zakuklených výroků jiných výtečníků.. jako je posílání na vyšetření a pod. Jinak mi ten zádrhel s vlajkou připomíná KOUZLO NECHTÉNÉHO, které bývalo parádní permanentní součástí Hosta do domu (v 6O.)

  5. Pro Věru Diblíkovou, kterou bych zde rád znovu a více vídal: URI =je soubor řetězců definovaných nechráněnou syntaxí URI, které jsou používány pro identifikování zdrojů. URI je soubor tří jednoznačných skupin identifikátorů: URL, URN a URC. A to, že zmínila Hosta a křižovnickou školu mi přineslo radost ze vzpomínek, která je tak řídká. Stejnou radost mi přinesl Haryk, protože jsem také původem typograf. Nad vinglhákem bychom vzpomenuli Solperu, který odešel předminulý měsíc.

  6. Gabrieli, jsem potěšen, žes Věru věru obohatil o nové poznatky.Teď v tom má nepochybně jasno.

  7. osobně by se mi v nadpisu víc líbilo „Check Prime Ros!“. myslím, že přínos pro společnost mnou takto inovovaného hesla, oproti původnímu znění, je NEODDISKUTOVATELNÝ!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *