German Virgins

Dnes jsem se opět utkal s kolegy u zeleného stolu. Jako novic ve hře v poker se stále ještě učím. O dnešní doplnění mého pokerového vzdělání se rád podělím. Měl jsem dvě devítky a drze jsem šel „all in“, tedy vsadil vše na jednu (dvě) karty. Došlo k odkrytí karet, já vyhrál a kolegové se smáli… hele, Jirka vyhrál s German Virgins! Uvidíme, kdo pochopí proč German a proč Virgins 🙂

Poznámka: Poker má i další označení pro dvě devítky: Wayne Gretzky 🙂
Poznámka2: Poker Kalkulačka

15 odpovědí na “German Virgins”

 1. MY Češi spíš se držíme Poláčka a jeho Hráčů. Dovolím si připomenout u nás U Džbánu a U Karla běžné Zelený, zelený, do pr… střelený, což zhusta aplikuji na vládní koalici.

 2. Souhlasím s Věrou Diblíkovou, Češi se přikloní k mariáši a budou působit. Možná „noví Češi“ dají přednost pokeru, u toho není nutno tolik přemýšlet a nevyhrají tam velké peníze.

 3. Mimo výrazu German Virgins se požívá také výraz German Lesbiens (viz
  odkaz).Jestliže je nějaká panna svolná k nabídkám pánů,lesbice nás určitě
  pošle do háje,pakliže není pod obojí.

 4. Že já taky musím do všeho kecat.. Lesbičky nejsou pod obojí, bi je samostatná a sporná kategorie. Dokonce taky většina lidí, kteří mají nějakou formu sexu s dětmi, nejsou pedofilové, aspoň podle sexuologů – a navíc většinou jsou to příbuzní obětí. Ale zpátky k pokeru: co je „karta mrtvého muže“? A pro J.P. „Do pokeru bouchnu pěstí, přivede mě do neštěstí..“

 5. Poker hrát nemůžu, nemám kamennou tvář, neumím vytahovat esa z rukávu a ani bez podrobného ohledání nerozeznám pannu od nepanny.

 6. Poker nehraju, německy neumím, ale o pannách…, panenkách, jsem leccos od kluků pochytil…., dneska prý je to drobet jinak….

  Trojúhelníček…

  Jeníček s Mařenkou
  hráli si s panenkou

  Vloudí se chybička
  Mařenka celičká
  zbledla

  Panenka maličká
  našeho Jeníčka
  svedla…..

  Pokud to někoho zajímá….

 7. Ještě se mi vybavil jeden zážitek zčetby Ed Mc Baina, když se detektiv Meyer vydával v nějaké kulečníkové herně a tam se ho ptali, jestli ví, proč se jednomu šťouchu říká anglický – prý proto, když Angličana vezmete tágem přes koule, tak mu zbělají jako kulečníkové. Ale nevím, nevím, včetně té barevné změny. Ve Zvonokosech to vypadalo jinak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *