Holka krev a mlíko

Dobrý den,
zasílám další téma do diskuze. Kdyby se vám to zdálo slabé nebo otřepané, tak to klidně smažte. Časem přijdu s něčím jiným.

Nechápu, proč se říká se „holka krev a mlíko, radost pohledět“. Krev a mléko? Brrr! Co říkají jazykozpytci Slova dne?
Zdeněk

30 odpovědí na “Holka krev a mlíko”

 1. Nevím, proč se to říká, leč krev bych přisoudil zdravě červeným tvářím bez použití různých antuk, dermakolů a jiných sajrajtů, a to mlíko zdravě vyvinutými partiím pod klíčními kostmi, opět bez použití silikonových či jiných výztuží a push up efektů. No prostě – radost pohledět. I pohladit.

 2. Budu neustále opakovat, nestatuji zde příliš dlouho, ale při vší úctě k času, nešlo toto vznešené thema již zde někdy náhodou kolem. Dotyční tu jistě precizní archivníci a sepisovací pořadatelé jistě vijó…
  Vzal si holku
  krev a kroupy
  myslel si že
  neprohloupí..
  adt adt…

  Jinak paní Věro, stran srandy nehynoucí, podle vás zde prý však absentující, co takhle jít příkladem a říct něco originelního k popukáníčku, bychom na zádička mohli padnouti a všelikými oudy i oudky radostně směrem k nebíčku vrtěti. Ha.
  Veselé krizování…

 3. Bila plet jako mliko a cervene tvare.Tim se muze pochlubit jenom bila holka a mame na to byt pysne a ne si kazit plet opalovanim.Co by
  kazda jina rasa dala za tuto barevnou kombinaci? Ve vsech pohadkach a povestech si vzdy princ vybira tu nejsvetlejsi princeznu a to plati
  pro cely svet nejenom pro Evropu.

 4. a) Co může být lepším kriteriem zdraví u ženy než pravidelná menstruace a dostatečné kojení dítěte?
  b) Některé africké kmeny pijí čerstvě nadojené mléko s čerstvě odebranou kravskou krví. Dělají to už dlouho a nevyhynuli, třebaže nemají vyvinuté zdravotnictví. Takže to asi bude zdravé…

 5. trvám na tom, že je to nešikovná dojička, která když nesla konve s mlékem do sklepa, tak slítla ze schodů a pořádně si natloukla. nic jiného v tom nehledejte!

 6. Zdání klame. Tam, kde zdání neznalým podsouvá myšlenku, že jde o mléko, býval většinou tuk a dnes už jde nezřídka i o silikon. Pokud zkoumaná dává na odiv své přednosti a nemá právě své mimčo, jde o tuk a v horším případě o vycpávku. Lékařská věda poznala, že tam, kde jde o tuk, bývá pro kojence málo mléka a krmit potomky silikonem, to naštěstí nejde. Není proto nad poprsí, které se nadme mlékem, až když si kojenec na svou maminku hlasitě zařve.

 7. Budu neustále opakovat, teda ne že bych chtěl zrovínka být extra šťoura, ale co máme my srdcový kucí společnýho se špatně podojenou krávou. Ha.?

 8. Je to šťoura. Je vidět, že jste ještě nebyl špatně podojen, neboli dobře vykojen. To je pak teprve krev a mlíko. Dámy vědí.

 9. Musím sebemrskačsky zde přiznat, že dané problematice opravdu vůbec nerozumím. Již na základce sice něketří vyspělejší jedinci se mi snažili vysvětlit, že rozdíl mezi krávou a býkem spočívá především v tom, že býk se, na rozdíl od kravičky, při dojení nemístně culí… No, nerozuměl jsem tomu tenkrát a dnes to není, jak již jsem uvedl, o moc lepší. Děkuji.

 10. Já jsem holka krev a mlíko,takže pokud by jste byla blondýna…mám prsa i zadek,jsem akorát do ruky a chutná mi jíst,aniž bych musela nakupovat v nadměrných velikostech …..odborně-radost pohledet na zdravou ženskou ,co vypadá jako ženská 😉

 11. dejte pokoj s těma zastaralejma tělníma tekutinama, dnes se nosí liposukce a silikon, nejlépe taky obojí najednou.

 12. Budu neustále opakovat, ctihodná Liposukce a jistě chlípný Silikon, skoro dobré postavy do povedených taškařic.., řek bych, že docela módní tekutinové tělní…
  Veselé krizování a bacha na vepřovku…

 13. Každý normální chlap musí souhlasit s Luckou. Holka krev a mlíko je ženská akorád do ruky. Vypadá zdravě a zdravá je a protože jí chutná nemá mindráky a je s ní všude a stále dobře.

 14. Pavlovi zřejmě splynulo přání s projevem myšlenky, zdá se, že má holky rád tak akorát.

 15. Johanka má pravdu – vůbec to nesouvisí s tělníma tekutinama, ale s barvou pleti! Světlá jako mléko a tváře červené jako krev.

 16. zcela mimo diskusi – co to může být ta drnatura? Připadá mi to jako projev blonďaté zahrádkářky – odbornice. Ale fakt – drnatura našeho trávníku loni dost utrpěla – uvidíme, až co na to jaro.

 17. ještě dodávám – kdyby se náhodou ta zvláštní reklama ztratila, ještě než na ni zareaguje někdo jiný – drn v souvislosti s nadýmáním může patrně utrpět eruptivním zažíváním krtků, možná že by se tím měli ekopošuci taky zabývat, ono krtků je dost, a když k nim přidáme další tvůrce tunelů – třeba hryzce, krtonožky i některé taky podnikatele – něco to vydá.

 18. Budu neustále opakovat, samozřjmě nejen matka příroda, ale i doktor příroda děla občas jednomu dobře, tedy Dr Natura.
  Jinak drnatůra na rozdíl od trnatůry, která se především objevuje v ideologických traktátech, je docela všední pouť mezi rozmanitými hlodavci všedního dne….
  Veselé krizování a vepřové chřipkování…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *