8 odpovědí na “Hubkař”

  1. ČRo2 mě nedávno poučil, že hubkaři vyráběli hubky zejména pro kuřáky, aby si mohli snadno rozdělat oheň pro svou neřest. Po vynálezu sirek ale hromadně krachovali, takže dnes už nejen o nich říkáme, že dopadli jako hubkaři. Jako hubkaři dopadnou i všichni poctiví lidé v naší zemi, pokud politici a státní úředníci budou pokračovat v neprůhledném zadávání státních zakázek a i v jiném tunelování státního a obecního majetku, které již dosáhlo obludných rozměrů. Zajímavé je, že novodobí grázli vyhrávají také většinu soudních pří se státem. Například zastropování daně ze mzdy umožňuje tzv. manažerům, aby si nastavili neskutečně vysoké platy, takže pak mají legálně prakticky nezdaněné desetimiliony kaček ročně třeba i na korumpování státních úředníků a soudců.

  2. Politolog Jožin zjevně zablokoval kreativní myšlení všech milovníků SlovaDne, takže hubkaři dopadli jak sedláci u Chlumce. Gabrielův zákaz politických témat a úvah už neplatí? Na Jožinovy úvahy o současné, minulé i budoucí politické situaci je dost jiných fór, Novinkami počínaje. SlovoDne by mělo být na hraní.

  3. Věro, uznávám, viníka absence kreativity je třeba najít, aby pak mohl být exemplárně potrestán nevinný, jak je u nás zvykem. A se svou politou logikou se jdu stydět za roh, abych nebyl na očích.

  4. Nic ve zlým, neviník nalezen, Jožin si logiku jistě už utřel a vysušil, už jen řádně zlustrovat Ivošiska a jedem dál močálem černým.

  5. A ten, co nenašel, je hubkař-smolař. Když už jsme u těch pra-lesních pra-povolání: jak přesně se jmenuje výrobce dřevěného uhlí? dřevěný uhlíř, provozovatel milířů, milířník, dřevouhlířník? BTW – v Německu milíře upgradovaly až na atomové elektrárny.

  6. Jirko, Ivosisko může být Ivo, který rozčílil mou manželku. Když se mně totéž podaří, tak mne oslovuje „Jožinisko“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *