K světu

Žena mě několikrát oběhla s nůžkami a holicím strojkem a konstatovala: konečně vypadáš k světu! Úkol pro chytré hlavičky: Jak jsem vypadal předtím, než jsem vypadal k světu?

15 odpovědí na “K světu”

 1. Maminka mi – ještě coby svobodnému mládenci – říkávala: „Jsi zarostený jak Ezau. Není ti divné, že ti na ulici na pozdrav odpovídají jenom holiči?“

  Na vojně poslal náš velitel družstva z ranního nástupu zpět na rotu jednoho vojína, aby se bleskově oholil. Za chvíli přiběhl vojín a hlásil: „Soudruhu svobodníku, vojín Jahodka. Hlásím splnění rozkazu, už mám pusinku jako prdélku!“

 2. Všimli jste si,že vousáči ve filmech nebývají obsazováni do erotických scén?Jan Werich,blahé paměti,byl sice líbán,ale zcela bez vášně a lehýnce na fousy.Tedy také nic moc.A Miloš Kopecký si také neškrtl a že se měl ńáko k světu.Inu,když zelí,tak s vepřo knedlo.

 3. Bavil jsem se s kamarádem (velikým to vousáčem) a ptal se ho, zda jeho drahé polovičce nevadí vousy při intimnostech. On jen suše odpověděl, že když si ona tahá jeho vousy po líbání z pusy, tak se tak krásně tolerantně tváří…

 4. Jak se mají k světu naši bezdomovci s natupírovanou hřívou ? Z nich přímo erotika čiší nebo snad voní? I když kníry jsou kořením lásky. Asi to chce hledat tu správnou lokalizaci a motivaci.

 5. No Jiříku, fuj! Ostatně, manžel tvrdí, že chlapi s fousama nejsou úplně v pořádku, že je v tom neupřímnost a snaha cosi zakrýt (i v povaze), nebo lenost se holit. Další skupinou jsou pánové, kteří kombinují hladké oholení s nějakým umným vousem (p. Kohák a pod.), a to už je i mně příliš, to je v lepším případě k smíchu, v horším k pláči. Ovšem prezidentský knírek nebo kaiserbart, jako má Adolf Born, to je jiná! Kdysi jsem znala trampa Mexe s, jak jinak, mexicky střiženým knírkem. Holil se břitvou (byl to děsnej frajer!), ráno po slezině při holení škytnul a bylo po půlce kníru. Pak měl nějaký čas ve snědé tváři místo černého knírek bledý, neopálený. Asi jako Škromach, jenže tenhle Mex byl FEŠÁK!

 6. K světu vypadají světští jaksi z logiky věci (viz dámy ze střelnice či frajeři od houpaček), my ostatní, když si nedáme pozor, vypadáme pod psa. Pak je třeba v tom něco podniknout, páni se hladce oholí, navoní Oldspicem či něčím stejně neodolatelným, dámy (chemie dělá zázraky) se zmalují jak houpací kůň, a ejhle – opět vypadáme K SVĚTU! (nebo si to aspoň myslíme).

 7. Kamárádovi Arnoštovi říkával holič“ Mladý muži, jste zarostlý jak altánek!“

 8. přátelé jako obvykle jste všichni mimo mísu. tématem pro tuto diskusi neměl být výraz „k světu“ anóbrž „světlu vstříc“. chybu, jako obvyle způsobila vadná elektronka sovětské výroby v kombinaci s panem Aloisem Šotkem. PS I.: já jsem líný a ještě k tomu něco skrývám (obávám se, že to bude něco s mým charakterem). PS II.: vousy při intimnostech (obecně) vytváří efekt tzv. suchý zip (v dřívějších dobách více, dnes již méně). tož asi tak ………..

 9. VÝSLECH / ptákovina 147 /

  Na mravnostním oddělení
  zjistili u paní Zdeny
  vážný zájem o chlapy
  Hlavně o ty chlupatý…

  Plešatí když začnou si
  moc nelezou jí
  pod fousy..

  / pokud to někoho zajímá …/

 10. Často slyším větu, která není k světu. To od hlav i pomazaných, které se vždy domnívají, že je věty udělají. Bohužel i stává se tak, do úst sobě nevidí a kdekdo jim závidí. Táži se co? Onu větu, která není k světu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *