Když se dva perou…

třetí se směje. Co se však dělá třetí v případě, že se první dva smějí?

P.S. Kdo si pamatuje odkud je citát: Třetí, támhle letí?

18 odpovědí na “Když se dva perou…”

 1. Když se dva smějí, třetí –
  a) se nudí.
  b) kritizuje.
  c) se opírá o lopatu a kouří.
  Správnou odpověď zakroužkujte.

 2. Jsem-li v roli n-tého, tak mi vůbec nevadí, když se dva perou a mají to v pracovní náplni, pokud nepoužívají podpásovky. Hodně mi ale vadilo, když pan pezident a předseda ČSSD zpochybńovali práci Ústavního soudu, který si pouze dovolil anulovat pokus neústavně modifikovat ústavu. Velmi mi také vadí, že pan prezident dosud nerespektoval výsledek ratifikace Lisabonské smlouvy v obou komorách našeho parlamentu, i když mu Ústavní soud vyvrátil námitky proti této smlouvě. Prezident nejen že nectí ducha ústavy, ale podle mého názoru se sám staví do role absolutistického mocnáře mimo dosah naší ústavy, odkud volal dokonce po omezení pravomocí Ústavního soudu! To je nehoráznost nejhrubšího zrna, skoro všichni na to mlčky koukají, jakoby nešlo o nic důležitého, přitom jde o krk naší mladé demokracie!

 3. Budu neustále opakovat, nevím jestli to bude ešče k smíchu, ale zadávného jindy zněl po zemi o třetím tento humor:
  Když se dva milují, co dělá třetí ?
  No přece hlídá džíny, by je nikdo neukrad..
  Takže je zcela jasně vidět, že jsme přece jen kus cesty urazili… a s takovým prezidentem, který ani neumí číst ducha., že…
  Veselé krizování a vepřové chřipkování… a ůstavodoudní jičínského hodování…

 4. Dva se smějou obvykle tomu třetímu, a pak záleží na tom, jestli je přepere. Když se dva perou o samičku, obvykle se směje až ten čtvrtý (většinou starší dáma nebo dědek), třetí má dost co dělat, aby momentálně volnou samičku stačil svést, než se doperou.

 5. Jožine, jak jste přišel na to, že Češi chtějí demokracii? Češi totiž vůbec nevědí, co chtějí. Největším Čechem zvolili Lucemburčana, když se nepovedlo protlačit na první míssto fiktivní postavu JdaC, Mr Sympaťák české politiky je rakouský šlëchtic-bonviván (k obecnému gaudiu Rakušanů, kteří říkají „to se může stát jen v Česku“), v Bruselu vám na otázku, co soudí o naší politice, odpoví vyhýbavě, že tomu tam nikdo nerozumí, a semtam někdo utrousí, že bude třeba jako další instituci vytvořit EU blázinec. Češi nejspíš chtějí srandu za každou cenu.

 6. Že bych se opět mýlil, Věro? Mýlit se je lidské, tak to mě snad omlouvá. Nicméně to, že největším Čechem je Lucemburčan, svědčí o tom, že nejsme xenofobní, až na pár strašpytlů, kteří se bojí evropanů navolených do Bruselu.

 7. Česká xenofobie se týká pouze barevných a chudých. U ostatních jde o pouhou závist. Když jsme dopustili, aby jedním ze 27 nejmocnějších mužů (a žen) EU byl Špidla, bojíme se právem.

 8. Věro, podle mediálních zpráv právě onen pán obstál ve funkci bez ztráty kytičky, ale teď se u nás hledá za něho náhrada s nejistým výsledkem. Kdybych věděl, co dojednal Tvrdík s Dalíkem, byl bych možná chytřejší.

 9. Bohužel, nešlo o kytičky. Taky o to, že si ho nikdo ani nevšiml. Taky, při jeho jazykovém vybavení, ani nemohl – jednání bývají vícejazyčná a tlumočníků do češtiny a naopak není tolik, aby měl pro každý jazyk dva pořád sebou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *