Ke kožnímu podání

My pamětníci jsme čítávali na tubách mastiček poučení: „K zevnímu použití“. Už to bylo hodně hloupé. A nyčkon jsem vyfasoval framykoin, kde jest psáno: KE KOŽNÍMU PODÁNÍ. Kdo z váženého grémia vymyslí něco blbějšího?

Jaroslav Pavelka, framykoinem pomazaný.

13 odpovědí na “Ke kožnímu podání”

  1. Věro Diblíková, dá se krásně česky říci: „Strčte si ty čípky do prd.le“ , a je to jasné, každý tomu rozumí.

  2. V poslední době zjišťuji, že mé (nesporně geniální) příspěvky mizí jakýmsi propadlem kamsi vniveč. Protože a) si pak už obvykle nevzpomenu, o co úžasného jsem se s vámi chtěla podělit, b) to, co mi většinou v mysli zbyde, obvykle za napsání nestojí,c) i kdyby, opakovaný vtip nepobaví ani špatného autora, zbývá jen pocit lehké rozmrzelosti, který, ve spojení s pohledem z okna na netající sníh, žádnou inspiraci nepřináší. Nešlo by zlepšit aspoň to počasí? Sluníčko sice svítí, ale zima je jak v Rusku, přimlouvám se za západnější orientaci – ovšem spíš Kalifornii než Aljašku. Jo, už jsem si vzpoměla – na apatykářských produktech bývalo psáno ZEVNĚ, jako dítě jsem to ovšem nevnímala jako opak VNITŘNĚ, ale v souvislosti spíš s jehnětem.

  3. pro Jagra: velké čipy budou patrně na velké h..o. pro Jaroslava P.: Jak známo, nezáleží na podání, ale na potřesení. Tak nezapomeňte potřást před a zejména po.

  4. Zajímavé je, že drbou zásadně jen drbny. Od ukřivděných genderových puristek očekávám, že vymyslí odlišné pojmenování i pro drbající muže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *