Kniha druhá

…kniha druhá přináší další průhledydo autorova bizarního světa, plného černočerného humoru, kruté nadsázky, mrazivé ironie, psychopaticko-sadistickokriminologicko-laktačně-autistického sarkasmu. Cannonovihrdinové jako by byli vystřiženi z filmů Davida Lynche…
Prosím o překlad.
jp

16 odpovědí na “Kniha druhá”

 1. Černočerný humor znám, jde o černý humor v podání Jiřího Černého na stanici Praha, navíc je vždy opepřený jeho seržantem Pepřem.

  Krutá nadsázka musí být opakem milosrdné nadsázky, ale co je milosrdná nadsázka, to prozatím nevím, jen se obávám, že obojí může mít něco společného s předvolebními sliby.

  Psychopaticko-sadistickokri­minologické jsou náměty řady amerických braků, uváděných dost často na ČT. Mrazivou ironií je, že i já se podílím na financování jejich nákupu prostřednictvím poplatku ČT, i když je ze zásady nesleduji.

  Konečně celou recenzi napsala zřejmě autorka pod vlivem laktační psychózy, protože normální člověk nemůže něco tak sarkasticky popsat.

 2. Kokr Utekl.., nejedná se, prosím, čistě náhodou o tureckého či islandského populárního umělce ?
  Jinak autistický sarkasmus se u mé maličkosti dostavuje při náhlém poryvu větru ve výškách tak kolem dvaceti metrů.
  Hrůza, už mi to zas rýmuje..
  Veselé krizování…

 3. Kokr neutekl, jen se chtěl vrátit do Španělska. Přítrž všemu učinili až kanónoví hrdinové (asi jde o dělostřelce v.v.), kteří zabránili jeho lynčování policií, číhající za hranicemi na české řidiče, nezřídka jezdící od nás na zahraniční nákupy za pět prstů (na dříve tak zvané spanilé jízdy, na které někteří našinci opět navázali ve snaze zviditelnit nás ve sjednocené Evropě).

 4. Mému dávno již odrhnutému jazykovému tentononc by vyhoval spíš konkréťan…
  Jinak bych věděl o jednom bojovém plemenu – kokrčečen…
  Veselé krizování…

 5. Kokrčečen, to bude asi ten s tím pokrčeným čumákem po srážce s tankem. Páníček, který si pořídí bojové plemeno, a který psa neumí vychovat, je konkretén.

 6. Spíš idiot bez přívlastku, a to je i páník (nebo panička), co po pesanovi neuklidí.

 7. Kokrčečen Pokrčen, to bude asi z nějaké jiné hry, drahý Jožine, esli ne přímo z jakési balkánské… Pokrčen – typický balkánprodukt
  Jinak s tanky srážeti se je docela nevhodné, lépe je prý tyto podlézti a příslušnou zápalnou lahvičku pak posléze tankovi hoditii na chrbát. V dětství jsem na toto téma zřel řadu vědeckých sovětských filmečků. Hrozná legrace.
  Supermarkety prý chystají nou řadu samouklízecích pesanů, zatím pod zkušební značkou – krátkosrstý recyklátor…
  Veselé krizování…

 8. Z toho kokra jsem dočista jelen.Já ho tam nevidím.Nemám laktační psychozu,možná tak ještě autisticko-dekadentní fantasmagorismusNaštěstí na mne nastoupí vnoučata na popud Marthy Issové a spol.,abych něco nezblbla podle své blbé hlavy.Já blbá bába.A BUDE HŮŘ.

 9. Olinko, kokr je sadistickokri­minologický objekt, přece! S Váma si ta vnoučata asi užijou!
  A kokr je i tuto: Vy Olinkokropenatá drobného peří carára umtatata…

 10. Dík za prvomájové něžnosti.Ještě polibek pod třešní a rozkvokám se.Pa,drazí slovodníci,jdu do práce,fuj,v sobotu,o svátek a večer k tomu.Koko ko končím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *