Měsíček zales

Pročpak asi měsíček poté co zales ještě zašel – obé za velký černý mrak? Obdobná záhada: co asi dívenka šeptala myslivci do ouška a proč poté prochodili celou noc hájem?

5 odpovědí na “Měsíček zales”

  1. Myslivec poslal dívenku do háje, ale ona se přeslechla, že ji pozval do háje (přání bývá otcem myšlenky). Byla noc krásná, májová, měsíček zašel za les, myslivec nějak divně funěl a dívenka ztratila iluze, že s poctivostí nejdál dojde. Aby nevzbudila zajíce, šeptem požádala myslivce, ať ji urychleně vyvede z lesa ven, že si roztrhla punčochu, že ji štípou mravenci i komáři a že už má lesa plné zuby. Myslivec byl rád, že se neodbytné dívčiny konečně zbavil, rychle ji vylifroval z lesa a šťastně se odebral na čekanou. V háji zůstal sám, ale ona se ráno camrala před kamarádkami, že chodili v lese celou noc.

  2. Jožine výborně, můžeš psát telenovely. Toto by nějakých 38 dílů klidně hodilo, Pak s myslivcem spadne posed, on se zraní, dívenka ho bude v nemocnici navštěvovat (dalších 16 dílů), po uzdravení zjistí, že on nemůže (15), bude se léčit a pozná sličnou ošetřovatelku (22) dívenka se trápí (37) a opět se při měsíčku sejdou (38) a budou šťastni až zjistí že nedostala měsíčky (65). Pak se může točit druhá řada třeba při sluníčku.

  3. Kdepak Qwakoši, telenovely se píšou jinak. Ona se s ním vyspí už v prvním dílu, pak 7 dílů pátrá, s kým se vlastně vyspala. Později si vzpomene, že se oblékal do něčeho zeleného. Dalších 16 dílů pátrá mezi trampy, má stím spostu trampot, protože 5 nezodpovědných trampů ji postupně svede. Měsíček neustále couvá nebo dorůstá a ona je z toho úplně paf i v úplňku. Pak by mohla jít pátrat do nedaleké posádky, nevynechala by ani letiště a gynekologickou ordinaci, kde ji zaujme, že pan doktor má zelené oči. Ten se jí ale zprotiví, protože jí předepsal lék, na který musí doplatit v lékárně několik zelených bankovek. Mohl bych pokračovat, ale nebudu, protože Měsíc zalezl a Slunce opět svítí, jako by se nechumelilo.

  4. Jedna z vedoucích, když se připila, prohlásila: „Divím se astronautům, že se tak pachtí za tím, aby mohli být na Měsíci. Já mohu být na Měsíci kdykoliv se mi zachce i bez skafandru!“ Ta paní se jmenovala Měsícová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *