Mise do komise

Jiřulkova mise do Evropské komise:
Po nedávné diskuzi o znevažování státních symbolů navrhuji komentovat symboly nadstátu, naší supervlasti, já obdivuji její instutice, já jsem členem European Goat-Parsley-Mutual-Understanding Committee. Kdyby tomu někdo rozumněl, mohl by říct, že zesměšňuji Evropskou Unii – naši velkou vlast. Ale já zesměšňuji její byrokracii. Přidá se někdo, nebo mě sprdne?

12 odpovědí na “Mise do komise”

 1. Nevím, proč by EGPMUC (v té zkratce to zní hrdě) měla být méněvýznamná než ostatní komise. Koza se nažere a ptržel zůstane celá. Kdyby každá neúspěšná mise do komise musela komčit demisí, to by se to žilo.

 2. Jiřulko, původně jsem tě chtěl pokárat, ale po zvážení všech prostředků které by na to byly třeba jsem dospěl k názoru, že sám bych na to nestačil a požádal jsem o pomoc European Other-European-Committees´ -Members-Punishing-Committee. Zaslal jsem jim žádost o povolení k vytvoření projektu na žádost o vydání grantu na vaše slovní potrestání.

  Ta však moji žádost zamítla se zdůvodněním že Evropský parlament přidělil v novém Evropském rozpočtu méně peněz Evropské komisi pro trestání členů jiných evropských komisí než Evropské komisi pro lidská práva. Proto má Evropská komise pro trestání členů jiných evropských komisí na celý fiskální rok pouze 72 450 000 000 Eur na všechny tresty členů jiných evropských komisí za celé toto období.

 3. počítám, že v supervlasti může žít pouze Superman. tudíž supervlastí nemůže být EU, ale planeta Krypton. vyveďte mě z omylu!

 4. EU si od samého počátku zadělala na rozbujelou byrokracii, protože připustila 3 jednací jazyky. Když, tak proč jen 3 a ne také španělštinu, která se nyní začíná prosazovat v USA, kde si dokázali zavést jediný úřední jazyk. Kanada to již tak jednoduché nemá, ale myslím, že francouzský východ a anglický západ představují přeci jen majoritní skupiny ve srovnání s Vlámy a Valouny. Pokud se nesjednotí na radikálním omezení počtu jednacích jazyků, bude mít byrokracie živnou půdu a odtud bude pramenit neshoda v ropočtu, v ústavě atd. Je to větší problém než, aby se vyřešil během jedné generace. Společný jazyk musí se stát jazykem všech a ne jen několika vyvolených úředníků.Ze zkušenosti vím, že např. Němci všude, kde se mluvilo jinak než německy vozili sebou překladatele. Proto se hlásím k té koze a petrželi a nepovažuji to za pomluvu EU.

 5. Jamie! planeta Krypton již bohužel neexistuje, vybuchla při kosmické katastrofě. Zachránil se pouze jeden obyvatel: syn Jor-Ela. Na Zemi, kam otec záchranný modul poslal se jej ujmou manželé Kentovi a pojmenují ho Clark Klent. Po smrti pozemského otce se Clark Kent vydává do Metropolisu, kde získá místo novináře v prestižním plátku Daily Planet. Tam se zakouká do kolegyně Lois Lainové. V podzemí Metropolisu však zákeřný a geniální Lex Luthor plánuje pomocí atomových bomb zničit Kalifornii a tím zvednout cenu svých pozemků. Superman se poprvé vydává zachránit svět………….. tolik historie.

 6. Jeden můj přítel je členem Asociace proti debilnímu balení tavených sýrů. Nechcete se někdo přidat???

 7. Jestliže se nejedná o srandu a členům Asociace proti debilnímu balení tavených sýrů skutečně leží způsob balení sýrů na srdci, doporučuji naopak založit asociaci podporující debilní balení tavených sýrů. Bude to daleko efektivnější. Dlouholeté zkušenosti…

 8. Popelení /ash-heap trip/ je způsob vypuzování čmelíků /chicken mite/.Říkám, ale nejsem si jist. Nevím, co se má dít o popeleční středě.
  A ještě upozorním, že lobby sýrových tavičů je mocná. Ocituji téma doktorské práce na jejich universitě:
  Studium synergických efektů biopolymerů a přídatných látek při tavení sýrů.
  Fuckt nekecám.

 9. Pro Gabriela: jen pro upřesnění – čmelíci se na středozápadě nazývají „red mite“. Asi tam mají více levicově zaměřené hmyzí potvory či jsou pro jejich drůbež stejně obtížné a otravné jako commies.

 10. Žasnu, že variace na téma popel pronikly i do téhle rubriky. Děkuji všem, kteří pomohli osvěžit moji chatrnou angličtinu a uděluju zlatý lingvistický oříšek za slovo FUCKT. A některý ty sejry jsou opravdu debilně balený.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *