Mužský samý sval a šlacha

Po velmi dlouhé době pročítám mé velmi oblíbené Slovodne a narazila jsem na téma: „Děvče krev a mlíko“
Jistě všichni Slovodníci znají pohádku Hrátky s čertem. Tady se objevuje ideál mužské krásy v podobě: … mužský samý sval a šlacha… Tady se mohou vyřádit ctěné slovodné dámy, jelikož pánové už si krve a mléka užili (snad) dosytosti.

S pozdravem Vaše více čtenářka než přispěvatelka Janinka

39 odpovědí na “Mužský samý sval a šlacha”

 1. Budu neustále opakovat…

  VRHNA

  Já svalnatou znám vrhačku
  neskutečnou
  dobračku

  Vždy mě skvěle pomučí
  též mě nosí
  v náručí

  Pak cígo dá mi
  do mordy
  a de vrhat
  rekordy…

  Pokud to někoho zajímá…
  Veselé krizování..

 2. chlapi samý sval a šlacha se mi nikdy nelíbili..já jsem raději pro vysoké mohutné..prostě pořádný mužský..

 3. No samo, bulimičky taky vrhají, teda nejdřív žerou a pak vrhají narozdíl od ano reg tyček, který.., no u ž ani nevím co.
  Jinak, pochopitelně úvod je možno upravit do podoby
  já svalnatou znám vrhačku
  šlachovitou dobračku…
  by se zcela vyhovělo zadání, ale nechtěl jsem být k holce až tak, že.
  A ešče jinak…

  Jsem vysoký a mohutný
  hlavně mi ho
  neutni
  mám na mysli mozeček
  neb menší je můj
  drobeček
  kdybys mi ho poškodila
  k čemu by mi byla
  síla…

  Veelé krizování…

 4. Ivčo, a co já? Šlach mám co do počtu průměrně, svaly mi mnohé už zakrněly, sexy mozek jsem neměl nikdy, zato bradavic mám víc než ON – průzkumů šampion.

 5. Ivča má vybraný vkus, jinak by tu nebyla. Není vše jen o vizuální stránce. Mám ráda chlapy, kteří mají mozek samý sval a šlachy.

 6. Já si myslím, že tak trochu úplně ano, jenže zdá se, že u Vás nějaká ta mozková šlacha zabrala. Gratuluji 🙂

 7. Budu neustále opakovat, jeden je furt na vážkách, bejt stydlín nebo pořádně roztočit selfpromo. Dneska ovšem, jak je jistě všeobecně známo, kdo neukáže aspoň kozy neexistuje. Tak asi dám další selfpromo ptákovinu…Dobrý večer.

  FETIŠISTA stárnoucí

  Já od Mirky
  Mám trenýrky
  A od Pípy
  Slipy
  Od Božky zas
  Ponožky
  A od Alenky
  Plenky

  Snad časem dojdu k Hátě
  i pro gumové
  Gatě…

  Pokud to někoho zajímá..

 8. Janinko, Vaše poznatky z anatomie mužského mozku jsou převratné, ale není to šlachou, jen některé neuronové spoje mi stále ještě pracují snad i díky tomu, že jsem nikdy kvůli žádné ženě neztratil hlavu.

 9. Ivčo, já to trochu popletl, nebyly to bradavice, ale jen bradavky, i když i bez nich bych se dodnes klidně obešel. Ne tak už bez mozku, ten mi velí dávat si pozor na poťouchlinky.

 10. naskočila mi představa naolejovaného kulturisty, což je jen trochu lepší než silikonové vypoukliny. No, snad si ty namakané „pekáče buchet“ nemohou nechat (doufám) natunit uměle z umělé hmoty. Pořád lepší než když 60 let ploché pěnici náhle vypučí ňadra dmoucí. Kdyby ten sexy mozek nezprofanovala jistá profesionální dáma, aby virtuálně zakamuflovala manželův maxipupek, bylo by o hezký příměr víc. Samý sval a šlacha (těch bylo víc, než svalů) bývali cikáni ve výkopu, to už se nevidí, ale ti nebyli nijak přitažliví, oproti cikánkám vy krásným… (ale taky jich ňák moc nebylo).

 11. jsem si zcela jist, že mužský samý sval a šlacha musel být Archimédes ze Syrakus bo se kdysi nechal slyšet, že pokud bude mít k dispozici pevný bod, tak pohne i Zemí. a podle všeho jej zdobily i jiné, zdejšími čtenářkami, tolik oceňované vlastnosti.

 12. Budu neustále opakovat, pevný by to mělo být vždycky, a když to není jenom bod..,no, kousek ale prý potěší, aspoň holky říkaly, kdysi…

  VESMÍRNÁ NESMÍRNÁ

  Když uchvátí nás tvůj vlhký
  žár
  nastane konec
  světočar
  v bodě maximální křivosti
  s lítostí
  zas složíme hold
  nutnosti

  Neb takovou dobře víme
  z postele jen tak
  neshodíme…

  Je to k vzteku
  možná k zlosti
  zas ve vleku
  a za horizontem
  události…

  Pokud to někoho zajímá…

 13. A kdopak, kolegové Slovodníci, zpíval druhdy: Chlap štíhlý, ale v kůži samý sval, to býval já, tak mě kraj celý znal…A teď se ukažte.

 14. já bych s tím předváděním zase tak nespěchala, už se dost ochladilo a jsme tu samý důchodce, počkejme pro jistotu na léto.

 15. Ad Jirka druhdy, prosím pěkně nepojednával to kdysi pan matoušek, či dokonce včíl omedajlovaný sám velký pánbů…
  Ale píseň to byla krásná…

 16. Neobratné inverze ve verších mě až už teď neberou, ale když se to přihodí v počasí a zrovna nad mými pozemky…, vám povím teda, to je potom ta country pěkně nevyzpytatelně česká…

 17. Pane Pavelko, blahopřeju, trefil jste žánr. Zpíval to kdysi Ladislav Vodička, český text spáchal nevím kdo, ale možná že Michal Bukovič. A mám dojem, že původní verse je od Hanka Snowa a jmenuje se Golden Rocket, ale to už možná fantazíruju. Mimochodem, existuje ještě v Jevíčku továrna na žiletky Diu? Pamatuju ze svého mládí slogan: Když se holím Diu, tak bolestí chčiju.

 18. Už se vyrábějí jen čepelky z uhlíkaté oceli (to jsou ty diuretické); nerezová výroba byla převelena do Ruska. K nim se víže jiný reklamní veršík: Naše žiletky Astra holí Fidela Castra.

 19. Záleží na tom, kolik svalů a šlach. Takovej ramenatej s vymakanýma pažema, úzkým pasem a vypracovaným bříškem, to je pokoukáníčko. A nejen to… Škoda, že ty naše svaly už obalil tuk a šlachy už na tom nějsou taky nic moc. Jooooooo roky nezastavíš….

 20. Mužský samý sval a šlacha? Tak se ne nějaké kolem sebe podívejte. Není to kvůli kulturistům, jde o velmi starý postřeh. Šlachovitý, štíhlý muž současně znamenal člověka pracovitého (ne pouze namakané svaly, ale vidět bylo jaksi i ty šlachy), s dlouhou výdrží i při těžší práci. To znamená zajištění pro ženu, neboť na chlapovi je vidět, že je schopen pracovat, pořádně – a také celkem dlouho může žít. Což znamenalo docela dost velkou výhodu. A sní kde co, většinou.
  Holka krev a mlíko znamená dobře živená, zdravá, schopná rodit a kojit. Taktéž předpoklad pro budoucí rodinu. Navíc k tomu patří určitá fyzická zdatnost, takže lze čekat i holku do hodpodářství. Čili nezanedbatelné hodnoty. postavte proti takové holce módně vycmrndlou napatlanou krásku z města a hned budete tušit, která z těch dvou bude víc hysterčit kvůli blbostem a skoro neschopná donosit děcko… To platilo odjakživa.

 21. Přátelé, přeji pěkné sobotní ráno!!!!
  Nějak mi nešlo ranní spaní a tak brousím po dnešních zprávách a zcela náhodně jsem se objevila zde u vás.
  Děkuji vám za všechno, vaše diskuze jsou úžasné a směju se tak, že snad vzbudím všechny u nás doma.
  Básničky senzační, komentáře bezchybné!!!!!!
  Mějte se všichni bezvadně!!!!!

 22. Atomový muž.

  Protože má velké všecko
  proti němu jsem jak děcko.
  Protože má velké svaly
  snadno do tráva mne svalí.
  A pak koná po libosti
  k své radosti do sytosti.
  Dosti.
  Dosti nemá na tom
  jak by v něm měl atom.

 23. Budu neustále opakovat, wendy netřeba se omlouvati, my kluci co spolu chodíme jsme dost dopodrobna znali tehdejší atom kecky, teda v rámci tenkrát jistě pověstného atombordelu…
  Veselé krizování…

 24. Jo, nosil jsem je taky.
  Ty vojenský atom kecky
  velký byly jako necky
  kdo v nich vyšel schody
  měl je plný vody.

 25. No,u nás se říká,že DOBREJ KOHOUT NEZTLOUSTNE a taky to,že prdel je základ rodiny a tu má mít ženská.(aspoň si můžeme zdůvodnit pár kil navíc)!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *