Nacisté cyklisté

Fred překladatelem:
Yesterday’s headline in Express: Nazi cykliste protestovali proti autum. This translates to: Nazi Cyclists Protest Against Autumn
Why do Nazis hate Autumn?
Why do Nazis ride bycycles? I thought they drove Volksvagens.

Nazi cykliste

26 odpovědí na “Nacisté cyklisté”

 1. Fred, you should stop to read this crappy-free-like-newspapers and start to buy some broadsheet daily newspapers like Junge fronta Heute or Lidovky. On the other hand, we will not have funny posts on SlovoDne in this case 🙂

  And, by the way, it is funny that Jiri Pallas, one of the SlovoDne founder, helped to establish Metro newspaper (first free daily newspaper in Prague) for Swedish capitalists :-))

 2. Kolemjedoucí automobilisté ze svých plechových bunkříků vykuleně hleděli na tiché volání: „Máme holé zadky, máme holé zadky!“

 3. Nevím, zda má smysl protestovat proti automobilům. Snad spíše proti jejich používání. Ta hromada plechu se nezastydí.

 4. Domnívám se, že celá zápletka uvedeného textu vznikla nepochopením českého originálu textu: „Nazí dyklisté protestovali proti autům“, t.j. demonstrace, která se také odbývala také ve Švédsku. Anglicky by to mohlo znít „Nude cyclist protetsing against autos“. Potom se tam již nehovoří o nacismu ani o podzimu!

 5. So Jiri was also responsible for the Metro? Huh. I thought the Russians built that…

  (Are you saying that MTG is a huge souless corporation out to destroy the world through domination of the media? Well, yeah. And so? What’s your point exactly?)

  As to my newspaper reading habits, it’s true that not only am I amazingly ignorant, I’m also cheap. Those so-called quality newspapers use big words. Lot’s of them. I can’t understand. Plus, they cost money. This same money I could use for buying hamburgers (the only food we Americans can eat, you know).

  So for the foreseeable future, you poor luckless unhappy readers, (attractive as you all are) are stuck with the best-quality second-hand dis-information, mis-interpreted just for you…courtesy of the very handsome and upstanding gentlemen behind slovo dne.

  Fred (aka „Zlaticko“)

 6. Dear Fred, do you usually take photos by this side? Otherwise is it just taken eeeeearly in the morning while trippin´?

 7. Jiriku, Ty nas vsecky urazis! Opravdu si myslis, ze sme tak blbi a ze nam nedoslo, ze slo o nahe cyklisty?
  Ja jsem byl pod dojmem, ze jen my „uprchlici“ vime vsecko, (byl
  jsem sprdnut nekolikrat), myslime si, ze jste tam vsichni blbi atd.
  A to stale premyslim na stehovani se nazpet (po 40ti letech!)
  Asi bych tam vydrzel mesic.
  Souhlasim s Fredem; dal jsem si pocitac na stranu (malou~kratsi)
  a fotka je ok. Jen jsem nikdy v zivote nemohl pochopit demonstranty a demonstrace~WASTE OF TIME.
  Bude po tech nahejch cyklistech lacinejsi benzin?
  Tak se mi zda, ze travime polovinu nasich zivotu protestovanim.

  A plest do toho Volkswagen?
  Jaky je ucel techto diskuzi? Stal jsem se clenem nahodou, nekolikrat jsem clenstvi rusil, ale stale mi to chodi.
  Co mam udelat, abych se dostal ven?
  Klikuji na zruseni a uplne mne to ignoruje!

 8. napsat na jiri (zavinac) pallas (tecka) se
  z adresy ktera je registrovana a ja to vymazu rucne, protoze wordpress obcas blbne…
  Jinak diky za pekny vyraz – KLIKOVAT – ten opravdu potesil

 9. Don’t worry Janicko!
  I am very cheered up and understand rather well „VO CO GOU!“
  Jen mne bavi psat kontraverzni voloviny. (Kdyz nemam jine voloviny
  pri ruce…)

 10. Drahý Milane. Neopovažujte se rušit členství! Zajisté jako pamětník víte jaké následky má „dobrovolné“ vystoupení odkudkoliv. Jste střízlivý uzemňovač odjinud mluvící tímto libým jazykem. Což je kombinace jako stvořená pro tento blog. Mimochodem, pokud jste si dal monitor na stranu (malou) neiritoval Vás trochu stojánek (za podmínky že jej na monitoru máte), který volně trčí do prostoru?

 11. Fred!

  Tomorrow I turned my computer on the side, but nothing happened………then after a little while, I figured out that you meant to advice us to turn the monitor, so I did it……..I was turning it very slowly to the left, but suddenly sparks leapt out from the bottom of the monitor,then a quick flash of light blinded my eyes and a large sad and permanent darkness appeared on my display……THANK YOU!!!

 12. Jak vzorně vykonáváte Fredův povel. Jamie-vizionáři, děkuji, že jsi se podělil o svůj poznatek. Jsem příliš líná, abych monitor otočila též. Trochu mi to připomíná „zavírání okna“. Oči (a nervy) už máš v pořádku?

 13. Jé, to se mi moc líbí. Já jsem takhle překvapila svou německou kamarádku, když jsem se jí zeptala, jestli ví, jak se řekne německy „Tvé očí září“. Okamžitě si pomyslela, že jsem se zbláznila, protože já samozřejmě německy vůbec neumím. Když mi to tedy německy řekla, pravila jsem jí, že vlastně vůbec německy neumí ona, protože správně je to „Deine Augen September“. A pak už jsem myslela, že mě zabije.

 14. Jamie:

  Unknown to any but the very select exclusive few, slovodne is heavily subsidized by the PC Monitor Manufacturers Association. For every tube or flatscreen we destroy through the outrageously innaccurate and highly inflamatory content of this web site, we get one thousand Lao Kip in cash.

  Thanks for helping us out!

  Fred

  (By the way, just what time tomorrow will you be destroying your monitor? If you can send a video clip, we might be able to get a bonus, and then I’ll be able to buy a quality newspaper with big words.)

 15. Milane,to nám snad neuděláte?Vy jste se urazil?Mám-li na tom podíl,ze srdce se omlouvám.Nechtěla jsem se dotknout,jsem prostě prostořeká,nedávám si pozor na jazyk.Prosím,rozmyslete si to ještě,Přeci nejste ješitný páprda,se kterým se musí opatrně manévrovat.Mívala jsem takového tchána,naštěstí jen půl roku.To byla tedy síla.Na něho jsme směli mluvit jen uchváceni obdivem k jeho osobě.To vy snad nejste,že ne?

 16. Všímám si, že Freda zajímají víc obrázky, než texty. Pokud byla těla takto pomalovaná, tak se nejednalo o Nazis. Měli jim zrovna namalovat uniformy.Každopádně zajímavá demonstrace alespoň pro kolemjdoucí a kolemjedoucí.

 17. A já,nešťastnice,žádného Nazistu neviděla.K monitoru jsem si lehla,abych s ním nemusela kroutit(není můj)a stejně to není ono.Prostě,určité radosti života zralých žen ,mne míjejí.

 18. Myslím, že Fred spoléhal na to, že při čtení nakloníme hlavu a nebudeme s ní tedy nechápavě kroutit…
  Ale co se týče aut, cyklisti měli spíše protestovat proti chytrým hlavám, které schvalují průtahy skrz obytné části, například bydlet v Legerově, nebo v Žitné to musí člověka „zocelit“, nebo „zolovnit?“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *