Nářez

Turci dostali výprask u Vídně – v dobách monarchie. Tentokrát dorazili až do Ženevy a naši hoši oslabeni o slovenské, maďaské, rakouské, bosňácké, slezské a jánevímjakédalší žoldnéře dostali od Turků nářez. Co dostali Turci?

Zajímavá statistika o fotbalu a dalších sportech je v této sportovní databázi (odkaz na databázi Sports Pundit odstraněn 27. 4. 2014 na žádost Link Removal).

14 odpovědí na “Nářez”

 1. Turci za své morální kvality a příkladnou bojovnost i v době, kdy teoreticky měli zápas už prohraný, dostali to, po čem toužili a co jim právem náleží. Když po sobě čtu, co jsem právě napsal, tak jsem opět po bitvě generálem. Jen nechápu ve svém generálském mozečku, jak naši profesionálové mohli zapomenout, že zápas trvá 90 minut + nějaké to malé prodloužení za dobu, kdy se v řádném čase nekopalo pro ošetřování nakopnutých.

 2. Náš kamarád, (mini)president fotbalového (mini)klubu, kterému jsme do Švýcarska posílali SMSku, jak jeho klub bez jeho dozoru blbě hrál a s klikou vyhrál, nám odpověděl, že historii nezajímá průběh, jenom výsledek. Jsem jen ženská od plotny, tak je mi celkem fuk, jak kdo hrál. Myslím si ale, že když u nás děti fotbal na ulicích a pláckách (co?G?) hrát nemohou a ani nechtějí, neb sedí u počitače dýl než jejich dědečkové a babičky, a pokud se nějaký fotbalista nebo hokejista náhodou přesto urodí, papaláši honem spěchají ho prodat jak otroka na trhu v Basře, tak se nemáme co divit, že neznají hrdost na klub nebo na nároďák, dostanem klepec.. . A lid místo chození na fotbal fandí se stejnou nebo spíš mnohem větší intensitou a slepou zaujatostí v politice, místo aby se zajímal o to, co je pro koho lepší a kolik to bude stát peněz a úsilí a stojí-li to za to. No a politici bloumají od klubu (pardon – strany) ke straně a názoru podle toho, co hodí víc, jak ti profíci, s noblesou, viditelnou jen při zápasech Sparty s Ostravou. Takže mně zvedá adrenalin politika, fotbal mi může být ukradený.

 3. Ona to byla hlavně ukázka přizdisráčství našich elit – máme nahráno, tak proč se o něco snažit, teď je hlavní betonovat (nápadná podobnost se zdejší politickou špičkou). Naštěstí se ukázalo, že tohle rozumbradovství vždycky nevychází.

 4. Ono to rozumbrdovství klidně může být pootočeno drobátko jinak. Co když někteří šikovní hoši jsou teď novopečeným majiteli hotýlků někde na turecké riviéře…Takové náhlé zvraty na konci zápasu.., a navíc vidělně nešikovné…, no, hodně filmů na toto téma už bylo natočeno….
  Jinak, to že jsem paranoidní přece neznamená, že po mně nejdou….

 5. Hezká zkratka za viditelně výdělečné. Rozhodně by za takový nářez zasloužili nařezat.

 6. Mistr:“Dvakrát měř, jednou řež.“ Učeň: „Pane mistr, už to řežu potřetí a furt je to krátké.“ Takový učeň kdysi dostal nářez a pak už si to do smrti pamatoval, jak se to má dělat. Z dnešního pohledu to nebylo etické, ale bylo to účinné.

 7. Blíží se kvapem vysvědčení a někde nebohá robátka (PZ = parchanti zatracený) dostanou nářez dvakrát, hned a k večeři. Co na to Djamilla? Možná, že by se to dalo vyřešit, kdyby šli (ti PZ) spát bez večeře.

 8. Teda ale žádnej nářez ten nářez není, co? Jo, takhle ňáká juvenilní nebo presenilní koprolalie, to má každej rozumů v řeči vázané i nevázaných neúrekom. Možná, že jsou páni ochromeni tíhou porážky, ale dámy? A propos, ráno řešili v radiu se Stropnickým sen., proč naši fotbalisti při hymně (asi narozdíl od östatních) nezpívaj. Domnívám se, že jsou to takoví „profíci“, že je jim putýnka, za koho hrají a kdo jim fandí, jen když to sype a ubi bene, ubi patria, to jen fandové dělají „hop, hop, hop“ ještě než „naši“? přeskočili.

 9. Německá hymna, to byl nářez, zpívali všichni.
  Taky jsem si myslela, že to jsou profíci a stačí se spoléhat na první branku do správné sítě a poté si jít v klidu lehnout. Udělala jsem to tak u prvního a posledního zápasu. Poprvé to vyšlo, podruhé dostali nečekaný nářez. Takhle by to nešlo, tak se chodí do práce?

 10. Tak to bych asi nejedla, možná by to nežrala ani Lůca, kdybych jí ukázala, jak se to píše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *