Nosnici není třeba rozpitvávat – je jasná. Kdo je ale samečkem nosnice? Nositel? Nos? Nosič?.
Bonus – částečně zapamatovaná protistátní říkanka:
Nositeli řádu práce,
zachtělo se masturbace.
Zapoměl, že za revoluce
Přišel o obě ruce
Nosnice anglicky: layer
Dnes je na pořadu nosné téma. Nebudu se rozepisovat, abych nenaletěl jako už vícekrát v nedávné minulosti. Jsem si jist, že samečkem nosnice je brojler.
Dovolím si doplnit kompletnější verzi…
Nositelům Řádu práce,
zachtělo se masturbace.
Je v tom ale jedna potíž,
nositelům Řádu totiž
za Říjnové revoluce
ustřelili obě ruce.
Diky, me se hned zdalo, ze v me verzi chybi slabika 🙂
Nosnice není samostatný živočich a tudíž samečka nemá. Nosnice je funkce – stejně jako vrchní státní zástupkyně (to nechci srovnávat, to mě jen tak napadlo).
Samečkem nosnice je nosník. Samečkem slepice je slepec.
Tuto básničku mě před mnoha lety naučil můj drahý otec, když se mi snažil vysvětlit inteligentní humor:-)
Již jsem tu psal, že u čerstvě vylíhnutých kuřat se oddělí kuřice – budoucí nosnice, od samečků, kteří jsou tzv. vyřazeni z chovu. Ke snášení vajec je určeno jiné plemeno, než k výkrmu, takže pro samečky nosného chovu není užití. Brojleři na výkrm jsou jiné plemeno a tam se pohlaví nerozlišuje, protože to není třeba, jdou na zpracování dříve, než se projeví odlišnost navenek a po vykuchání se na výsledném produktu už vůbec nepozná. Takže nosnice nemá samečka, nikdy se s ním ani nesetká. Pouze ta plemenná nosnice, která je určena k snášení vajec k líhnutí, má samečka – plemenného kohouta. Zkrátka a dobře u průmyslového chovu slepic je to s pohlavním rozlišením úplně jinak, než by se usuzovalo.
Ještě podivnější je pohlavní život jednoho druhu ploštic. Tam se sameček vůbec nezabývá hledáním pohlavního otvoru samičky a svým penisem ji nabodne, kdekoliv se mu to zrovna natrefí. Samičky jsou uspořádané tak, že se sperma odkudkoli dostane bez problému k vajíčkům a oplodní je. To ale není všechno. Sameček se totiž vůbec nezabývá ani zkoumáním, jestli právě potkal samičku, nebo jiného samečka, kterého také nabodne, kdekoliv se mu to zrovna natrefí. No a ten obdarovaný sameček je uspořádán tak, že získané sperma se smísí s jeho vlastním, a tuto směs pak předává dál. To se samozřejmě opakuje, takže samička může jediným oplodněním získat sperma několika otců.
Asi bych se měla,vzhledem ke své orientaci,vyjádřit.Leč nevyjádřím,vše už bylo řečeno.Navíc se cítím zcela vynešena a tak,samečka nemaje,jdu ulehnout sama ,samičká.
A já naivka si už 17 let pořád myslím že konzumuji pečené BOJLERY.
JIŘULKO taková ploštice a i vlastně zažívá téměř permanentní defloraci
permanentní celotělová deflorace je největší dekadence pod sluncem. kam se hrabou hippies! samečci tohoto hmyzu však musí mít doslova a do písmene „ocelové ptáky“
Pozor, u téhle ploštice se nejedná o defloraci, protože její pohlavní otvor zůstane nepoužitý. Tak jako může zůstat pannou dívka z blbého vtipu: Plavou dvě spermie, hele už budou ty vejcovody? Zdaleka ne, tohle je nosní mandle.
Ale u těch ploštic, když samička zplodí sterčata, tak ač jsou z jednoho kladení, mají různé otce, což je z hlediska genetického zdraví nesmírně prospěšné.
Letci sice bývali pověstní tím, že mají ocelové ptáky, ale navrch většiny takových strojů je téměř vždy hliník, jak je možné vidět v Leteckém muzeu ve Kbelích, no ona je to slitina, některé se jmenují dural – zde dur skutečně znamená tvrdý, ale i jiné slitiny. Ale my letci máme hliníkové ptáky – to by neznělo budovatelsky. Starší lidé by tomu rozumněli „hliněné“, a to už vůbec nezní snesitelně. Ostatně soudím, že letcům ocelové ptáky přidělil Mistr Miroslav Švandrlík – i on je klasikem nevážného žánru.