Pacifista

Vrcholná odzbrojovací schůzka v Praze nejde ani při nejlepší vůli počítat mezi pacifistické akce. Atomovek bude i po potřesení packami a mírném odzbrojení dostatek ke zničení několika zeměkoulí. Doufejme, že to nezpackají a budou dále pacifikovat své generály.

11 odpovědí na “Pacifista”

 1. NIHIL NOVI

  Je to námět velmi tklivý
  Svět nikdy nebyl
  Spravedlivý
  Však vždy dobrák našel se
  Co opravit ho chtěl
  A jak tak líbezně k nám pěl
  Odkazů nechal přehršel
  A hřbitovy plné
  Mladých
  Těl….

  Jinak, jak se říká občanům, kteří před všelikými lumpy a hordami utíkají a schovávají se. Civilizovaní..???
  Veselé krizování….

 2. Za mír jsme bojovali 50 let, naštěstí jen ústně, ale občas mnoho nechybělo ke III.WW, takže o mírových proklamacích víme své. Kéž by tohle jednání k něčemu dobrému vedlo, ale asi je všem zřejmé, že je to jen zbožné přání, i když oba hlavní protagonisté (a ostatní přicmrdávači jak by smet) mají společného úhlavního nepřítele, takže by se měli dohodnout na společném postupu. P.S. pro pamětníky – Pacifik = amputace končetiny. PPS – proč mi to nejde odeslat?

 3. To jste hodnej, pane šéf, děkuju nastokrát, ale proč mi to teda počitač neukazuje jako odeslané a dokonce můžu připisovat PS a PPS? Já vím, že je to pro pány triviální záležitost, ani já nechci být na tomto slovutném fóru za pitomce, leč technika je mocná a dělá mi naschvály. Samosebou – omlouvám se za sebe i za ni.

 4. Věro, praví pitomci se rekrutují z jiných hnízd než z těch technicko – informativních. Jsa v poetickém nastrojení, pojmenoval bych Vaši PC invaliditu pihou krásy na intelektuální tváři. Kéž by lidstvo obecně a každý jedinec zvlášťbyli neschopni komunikovat jen s protokolem TPC/IP!

 5. Budu neustále opakovat, zdravím všeliké protokoly, a když už jsme tak u věd technických i já bych dotaz položiti ráčil.
  Proč když Prostějovský pán dá odkaz na blbůstku, tento tato se zde ihned objeví, nicméně když má maličkost toto takto učiní, tak ani ťuk…
  No toto. Čím že jsem si to zasloužil, ha ?
  Děkuji.
  Veselé krizování…

 6. Pro VBG: Holt vás mocný duch IT taky nemá rád, to jsme už dva. Podle mě není počitač chytrý pitomec, jak se mi mé děti snaží vsugerovat, ale škodolibý hajzlík, který v mžiku vymaže to nejdůležitější, na blbosti se ptá třikrát a ve společnosti mě s chutí znemožňuje. Díky laskavému Jaroslavovi P. jsem sice hanbou nespáchala za úsvitu harakiri, ale ta bedna to u mě má schovaný!!!

 7. Budu neustále opakovat, drahá paní Věro, duchy IT celkem zvládám, problémem jsou většinou rozmanití cenzorkové vůkol. Už na základce jsem měl zakázáno u některých soužek se hlásit…
  Veselé krizování…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *