Pakovat se

Pokud se někdo nadměrně pakuje, stane se z něj zaručeně pako. Nechci ukazovat na naše politické špičky, ty jsou již dost tupé. Ukazuji prstem na ty, kdo politiky financují a volám: pakujte se paka!

10 odpovědí na “Pakovat se”

 1. Bylo jedno pako(?), které se napakovalo a pak se spakovalo na Floridu. Nebo jsme spíš paka my, když jsme si nechali (p?)akat na hlavu. Zato všichni jsme dobře informováni, co spákal Jančík, i když o něm většinou víme jen to, že vypadá spíš umaštěně, než kříšťálově, ale to nám přece k odsouzení stačí (na rozdíl od těch, co vyšetřovali, co by měl mít na triku, a nenašli nic). Dtto Benda jun., který diplom z Plzně ani nemá, ale je zmiňován vždy v první řadě. Holt PR lidi věří víc než svému úsudku, ku škodě nejen vlastní.

 2. Předkové vymysleli přísloví: „Hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere“. To asi platilo ještě za feudalismu. Teď určitě platí: „Mazaný kdo podmazává, mazanější podmazaný, který se nenechá načapat na hruškách“. Nevíte někdo náhodou, kde bych dostal 5 českých na stole?

 3. Paní Věro, mezi oběma vámi zmíněnými vykuky nevidím jiný rozdíl (Gross totiž, přísně vzato, taky nebyl odsouzen), než že jeden kope za váš oblíbený mančaft, kdežto druhý nikoli…

 4. Ti, co se napakovali, případně co se napakovávají a napakovávat budou na úkor „hloupého“ státu, nejsou paka, ale podle jistého, dříve vysoce postaveného politika, jde o šibaly. To už hovořilo samo za sebe. Dovedou se pohybovat na hraně zákona a jsou proto nevyšibatelní.

 5. Chtěl bych přidat téma, které mi vrtá hlavou, ale nevim jak se to na slovodne.cz udělá. Ten slovní úkaz je: nechat někoho na holičkách. Co to je? To jako někoho necháte ležet na kadeřnicích zabývajících se úpravou vousů? Co je na tom tak hrozného?

  Nebo ho necháte na malých holích, tedy o berlích nedostatečných rozměrů a nezajistíte mu správné hole, či kolečkové křeslo?

  Samé otázky, žádné odpovědi. Jsem na … holičkách.

 6. Do maturity jsem vše podstatné samozřejmě nechávali na holičkách, po maturitě jsme přešli na sestřičky, se kterými jsme měli skoro společný maturitní večírek.
  Jinak kdo by se chtěl napakovat legálně, pomocí práce, je to konečně ešče furt způsob, kterak přijít k penízkům, nechť se mi ozve na email. Děkuji.
  Veselé krizování, uý zase bude líp…

 7. Byť mnou hamižnost cloumá, neozvu se, vašnostin email neznajíc. Tudíž nemáte zač.
  Na holičkách bývají holiči, když neholej – aspoň se to tradovalo za mého mládí. Jeden holec byl král a za jeho panování prý byla za groš ovce. Ovšem i on by se asi divil, kdyby věděl, co si dnes i muži (doufám, že ne všichni) holí, o holkách nemluvě, ty jsou holé jak malé holčičky. BTW – nezdá se vám taky, že se módní tvůrci snaží jako ideál ženské krásy světu vnutit hubeného kluka před pubertou? A co holič Holý, který holí holí?

 8. Jo, a propad holiček zná každý sadař, to jsou ty malé plůdky, které opadají, než se strom pustí do seriózní tvorby pořádného ovoce. Možná, že se to rčení vztahuje k období, kdy už lidé neměli žádné zásoby, ale do úrody bylo ještě daleko, tak se hodilo kdeco, i ty holičky. Holečku, to dnešní holobrádkové, holátka vyholená, nepoznají, ti jsou na holičkách, jen když jim dojde hulení.

 9. Vašňosťová Diblíková, nevymlout se prosím. Pokud je opravdová chuť na legální hamižování prostřednictvím práce, tak se i emajl najde. Stačí jednoduše kliknout na ctěné wbgarden a úplně dole se už třepe dekl od poštovní schrány. Pokud ovšem ctěná chuť není, tak raději neklikat.
  Veselé krizování bude líp…

 10. Ajo,je to tam.A plno pěkných fotek.Také jsem mazaně vyluštila část Vašeho jména.Mám plno krásných čarovějníků na kudrnaté vrbě.Manžel je odřezává a oni sveřepě vyrůstají každý rok znovu.Já je mám ráda a prý je pod nimi zakopán poklad.
  Nejsou Holičky nějaká víska poblíž Holic?Taková ta ztracená varta.Když tam někoho pohodíte,bude mít nejspíš problém s návratem bez držení.V naší rodině se také říká:nechat na hrnci,v rejži,v loji,v bryndě a v jistém tělesném otvoru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *