51 odpovědí na “Píchání”

 1. teď jsem celá popletená… pokud někdo stěží plete nohama, předchází pletení pádu a ne naopak, nebo jak?? a pak případně následuje i to píchání, viz jožin.
  pletení pak může zase cyklus hezky uzavřít, taková růžová nebo modrá čepička miminku sluší.

 2. Pan Pallas, evidentně z poťouchlých důvodů, provedl účelovou manipulaci s textem na stránkách Novinky.cz. Slovo píchat tam nenaleznete, pouze propichovat a to je rozdíl. Ale ne, že bych chtěl dusit multismyslné duchy a duše tohoto fóra! Už v duchu vidím návrhy,co propichovat v zájmu pletení čepiček.

 3. Člověk opravdu nemusí mít opici, stačí, když má těžkou artróza nebo artritidu. Při chůzi ho píchne v koleně, koleno se mu podlomí a od bolesti vzápětí nedobrovolně políbí matičku Zemi. Stalo se to jedné starší paní, když se snažila „dobíhat“ na autobus a pak se rozpačitě omlouvala cestujícím na zastávce, když jsme jí pomáhali zpět na nohy, že alkohol nepila.

 4. O VŠELIKOM SMYSLOVÁNÍ ihned

  A ne a ne a ne
  Dvojsmyslný pane
  Říkala mi Žane –
  Ta
  Co nechtěla mě od lé
  ta

  A já na to
  Žane –
  To
  Podzim je a ne lé
  to

  Taky jsem Už skoro kmet
  však Smyslů mám já pořád
  pět

 5. Jsem na straně babičky, nějaký trest bych dal spíš těm, co parkují na chodníku, anžto jsou líní jít sto metrů pěšky.

 6. Třeba parkují na chodníku, neb je píchání v (sami si doložte dle své vlastní zkušenosti) omezuje v chůzi. Babča ale byla čiperka, v zádech ji patrně ani nepíchlo, takže bez problémů pícháním spáchala přestupek, obdobný drobnému polnímu pychu. Patrně zveřejněním zpychla a popíchané popichovala pichlavými poznámkami. Lze se pýchou pyšnit v Latinské Americe? Vím, že je to horkou jehlou spíchnutý oslí můstek, ale co chcete od oslíka – stavitele?

 7. Nejdřív se zaparkuje a pak píchá… V opačném pořadí je to nebezpečné, ale logiku to má taky. Babča čiperka píchajíc pri úprku na autobus, fakt dobrá. Asi slušný oddíl.

 8. Jó to byly časy.
  když jsem píchal po pití.
  Co mám dělat teď,
  pití již dnes nejde,
  však píchá jen v zádech.
  Zkrátka došel dech.

 9. Nechtělo by to nějaký revoluční či předvolební imperativ např. Kdo neparkuje, ať nepíchá.., Kdo nepíchá, neparkuje.., nebo Picháš-li neparkuj nebo Zaparkuj a píchni.., ..atd, atd…

 10. Kdyby se hlasy dávaly za píchání, je vyrovnané skore, oba hlavní výtečníci píchají první ligu. V předdůchodovém věku jsou mé úvahy frivolní, ale namůžu jinak. Mozku neporučíš…

 11. Byl by zase druhý vítěz, též v předdůchodovém věku, leč s tělem dvacetiletého hrocha.

 12. Nešlo o parkoviště hlídané, bylo jen přepichové. Odhalená babička si nyní může povzdechnout s básníkem: „Kdo na moje místo, kdo zvedne mou jehlu?“

 13. Kdoví, jestli ta dáma neměla pichlavá očka a pichlavou bradu. Rozhodně měla pichlavý komentář.

 14. To píchání vás nějak vzalo. Takže je myslím důvod sdělit všem, že asi co svět světem stojí, bývá skoro na všech na kaktusářských výstavách tento bohulibý nápis:
  S přibyvajícím věkem jsou dámy pichlavější, zatímco pánové píchají méně….
  Samozřejmě nevím, jestli jsem tento axiom zde již uronil. Kdyby ano, tak se především omlouvám hlavnímu statistikovi p. Gabrielovi.

 15. Zdravím spolek pichochondrů. Mate mne, že nikdo nevzpomněl na hodiny a hodiny strávené za píchačkami – cink.

 16. Kdysi byl na tohle téma vtip od Jiránka. Postarší humusák stojí u píchaček a k tomu byl text: Ve dvaceti jsem myslel, že vopíchám celej svět…

 17. Same, pokud vím, tak popichují jen lidé škodolibí. Naopak kdokoliv se může popíchat o některé druhy pcháčů.

 18. Ad Martina. Technicky vzato, při píchání musí být někdo proti nám, jinak by ty pohyby postrádaly smysl. Fyzika je zatím jenom jedna, a na rozdíl od jiných, je to poměrně exaktní věda….
  Ad Gabriel. Čistě jazykospytně. Hypochondr je tvor, který předstírá nemoc.., pichochondr je tvor, který předstírá ???? Dovoluji si upozornit, že zde pravděpodobně diskutují tvorové, kteří už mají svoje těžce odpícháno.., cink. Havíří u nás říkají, že už maju svych dvacet, třicet roku na předku odrobenych….., česky – odpracovaných….

 19. Ještě jsme neprobrali odpich vysoké pece. Podívaná je to sice pěkná, ale dělat tam bych nechtěl ani jednu směnu.

 20. VŽKG Závod 1 Vysoké pece, i tam jsem trávil čas svého mládí, průmyslovácká praxe, a musím vám říct, že to bylo super, vidět tekoucí železo, žádná pitomá virtualita, ale čistý a horký reál, hmota ze které něco konkrétního vzniká, tenkrát i tanky btw. Pak Brno, slévárna v Komecu v sedmdesátém, dělník na roštu, po víceméně dobrovolném odchodu z první VŠ, vozil jsem žhavou litinu z kuplovny do předpecí na licí lince, dvě tuny žhavého železa v ruce přes celou dílnu i tří krát za směnu.., a těch slov co jsem tam slyšel, sešli jsme se tam všichni, bývalí faráři, letci z británie, kopečkáři….moji universitety – pro krasoduchy….

 21. Též jsme neprobrali toeloop čili odpíchnutý rittberger. Také i všelicos spíchnuté horkou jehlou – a otevřeme pichologickou poradnu.

 22. Ad všeliké píchání horkou jehlou…, jistě máte na ctěné mysli tento svět, Gabrieli. Opíchaný pan rittberger, nemýlim li se, pak patří spíš do kategorie méněprocentních…
  Pích lesní předpubertální aneb prdel v mraveništi, úžasné, zároveň přijměte moji omluvu….

 23. FEŤAČKA A VLASTENEC ptákovina

  Mailuji maily mailuji
  lásku já Lejle
  slibuji

  Však drobátko mě mejlí
  to nezákonné bejlí
  v tělíčku mé
  Lejly

  Proto křičím z davu
  Lejlo nech tu trávu !!!

  Dej si panáka Lejlo pitomá
  ať náš stát z toho taky něco
  má…

  Taky řešení…, a malá hádanka nakonec, kterejch je asi víc, vopíchanejch nebo jenom vopilejch a o kterých se víc mluví…ha, pozor pouze pro pokročilé…

 24. V souvislosti s jednou sličnou modelkou jsem slyšela jméno jejího životního partnera: pan Volopich. Není to nesmysl?

 25. Ve vile na Vypichu v přepychu žila pyšná paní Píchová, dokud na ni sousedka nepíchla Píchovi, že ji nepíchá jen on. Pícha to zapíchl v prácí, odpíchl si, až utrhl píchačky a pos-píchal domů, cestou ho píchlo u srdce, nevěrná Píchová si spíchla šerné šatečky, ale závistivá sousedka ji tak dlouho popichovala, jak že přišla k té vile, že Píchová vilu prodala a teď bydlí Na Opyši.

 26. O všelikejch Píchovejch zde:

  NO TOTO ptákovina

  Vidlema Helena
  Opíchala Viléma
  Na chatě

  Když Vilém
  okaté
  Věnoval se Hátě

  Již dříve
  Nahaté….

  / pokud to někoho zajímá…/

 27. Nezbytným nářadím zahrádkáře je vypichovák. Mám jich několik, protože je průběžně na zahrádce ztrácím a postupně pak opět nalézám. Jeden mám narezlý, protože se mi ho podařilo na rok zakompostovat.

 28. Bolela mě záda a abych se mohla zúčastnit nějaké oslavy, poradila mi maminka, abych si nechala rebelující ploténku „opíchat“. Šla jsem tedy na „obstřik“. Až dnes mi dochází, jaké nemravnosti jsem se dopustila…

 29. Ad Astmon. Z vaší odpovědi se jeden hned tak nedoví, jestli se chlubíte nebo si spíš stěžujete…, asi záleží taky na tom, jakého obstřikovače jste si vybrala…, že ?

 30. Lze říci, že odliv bolesti byl souměřitelný s odlivem erotického napětí. Zde ovšem srovnání končí. Obstřikovačem byla žena v letech a akt byl pouze medicinský. Tehdy plně hrazený ZP. Vlastně ani nevím jestli se chlubím, nebo stěžuji. Bylo to ono a přitom to nebylo úplně ono….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *