Poprask

Marně si lámu hlavu s definicí poprasku. Tápu, kdy poprask vzniká, čím se vyznačuje,
k čemu je dobrý a k čemu ne.

Vím, že nejsou lidi. Přesto se nesměle ptám: Pomůže mi někdo?

Jožin

12 odpovědí na “Poprask”

  1. Jožine, Vaše starosti na mou hlavu. Poprask je definován sám sebou a vzniká zcela jednoznačně po prasku. Vyznačuje se tím, že nevzniká před praskem, a dobrý je k tomu, abychom si uvědomili, že vůbec k nějakému prasku došlo

  2. Jirko, nechci přidělávat problémy, ale mám jinou zkušenost. Jel jsem předevčírem na kole a zničeho nic mi praskla pneumatika. Sadu na lepení nevozím, takže zpět domů domů jsem se loudal pěšky. Podotýkám, že vše proběhlo bez poprasku a zvládl jsem to s klidem Angličana, i když se hlásím k Čechům.

  3. Jenomže Jirko, když analogicky aplikuji touž etymologii na popruh, tak se nám zrodí pomysná entita, která nevzniká před pruhem a signalizuje, že došlo k pruhu. Prazvláštní představa…

  4. Jožine, poprask byl to, že jste musel domů pěšky.
    Pane Pavelko, popruh je výjimka, která potrvzuje pravidlo. Patří sem taky ponrava, ponorka, početnice, poluce a další

  5. Jirko, cyklista by měl s defekty počítat. Na závodech cyklistům slouží mechanici, ale já si mechanika nemohu dovolit, protože nezávodím.

  6. Pěšin aby pohledal.My teď máme místo pěšiny cyklostezku-krásnou,novou.Uživatelé si stěžují,že není každý týden umytá,že ještě není osvětlená(už je),že tam chodí pejskaři,bruslaři,kočákáři,děti na kolech,že projeli poliši,že neprojeli poliši,že je asfaltová,….dokonce,že je z hospody svah a oni to nevytočí a končí v Labi,že na začátku a konci není parkoviště pro auta-stále je řeč o cyklostezce-.Po pěšině by klid byl,po stezkách nikoli.

  7. Já kdysi fláknul se studiem, to byl doma poprask,táta praskal vzteky po tom co se to dověděl. HERRDEKK!, řval,málem popraskaly okna.

  8. Oblíbený kmín? To sedí, to já když to přeženu s kmínkou, a dopotácím se domů, tak je doma vždycky poprask.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *