Poslední komentáře

Zbavili jsme se tisíců blbů oblažujících nás spamovými komentáři, ale zároveň je nová verze softwaru stále dost měkká a poslední komentáře neukazuje. Pro zájemce budu vypichovat nejnovější komentáře zde:

Dražba
Všichni sbírají, ovšem Ivan zbírá. Mne se jazyk podebírá.
Gabriel

Bouda
Pane Pavelko, s malou nadejí, že spatríte muj návrh na rým : každého Izma spolehlive zkruší klyzma.
Vím, že jste reagoval na hovadiny prispevatele Gerzona. Umení mystifikace si žádá onacejší erudici. Viz zelí.
Gabriel

Prestárlý
Karle, krematoria jsou energeticky nárocná. Ekologické je nechat se kompostovat, už na to beží i reklama v televizi.
Jožin

22 odpovědí na “Poslední komentáře”

 1. Na první pohled se zdá, že admin se postaral o další vynález Čechů, jak měkký software lze snadno nahradit hardworkem. Není tomu tak, s tímto stylem práce přišly k nám kupodivu i renomované západní firmy, které privatizovaly u nás velké podniky. Než by manažeři dali pár kaček programátorům, které outsorcovali, tak nechali na neplacených přesčasech trápit se nebohé uživatele systémů. Komu se to nelíbilo, mohl jít, nezaměstnanost byla velká, tak nikdo ani nepípl a každý dřel jak mourovatý.

 2. Milý Gabrieli,
  určitě však nejste sám,
  když jsem si to odvážil přečíst,
  taky se mi podebral.

 3. Nezávidte důchodcům důchody,stát je o ně stejně zase obere.Zdravotnictví nás vydírá,ani nám ten důchod nestačí.Chodíme do lékáren s pětistovkami,tisícovkami a nestačíme se divit.Kde jsou energie,bydlení poplatky za odpad atd.Nezbude nám nic,jsme rádi,že koupíme rohlík a mléko.Maso jen na svátek.Jak to bývalo kdysi.

 4. Proč se tedy říká, že dřív bývalo líp? Nemělo by se to nějak lépe definovat? Mně v tom případě slovo dřív, či kdysi, asociuje pohádkové „dávno tomu“ a „bylo nebylo“.

  Kde jsou energie nevím, před chvílí tu ještě byly a asi tu nějaká ještě zůstala, bo bych nemohla dovařit oběd. Kde je bydlení? To je stejně blbá otázka, jako ta, kde jsou poplatky za odpad. Budko, budko, kde v tobě přebývá? Poplatku za odpad, kde jsi?

  Když někmu nezbyde nic, nemůže si koupit ani rohlík. Peníze jsou oběživo, nic není nic, tudíž není ani oběživem. Nula od nuly pojde, nebudu-li mít nic (za co nakupovat), pojdu též.

 5. Ty atraktivní blondýno,ty jsi nějaká chytrá.Máš vyděláno E silnice funguje,nemusíš přemýšlet jak bývalo.Dubaj je také dobrá na takové jako jsi ty.Jaká jsi si dovedu představit z tvého chování k důchodcům.Nám to nevadí,takových jako jsi ty je hodně .Zvykli jsme si.

 6. Já si myslím,že v egyptě jsou ještě chdší než my.Já se nechci srovnávat s Egyptany a Dubaji,nemám s nimi, nic společného.Ziju tady.

 7. Nějak jste se opmlčeli.Nemáte Argumenty.Egypt a dubaj nestačí.Jsme v EU jestli to nevíte.Tady je civilizace a uroven větší,bojujme o ni at ji neztratíme.Dubaj je sice bohatší,ale je to jiná mentalita.Komu akle vyhovuje má hranice otevřené.Cau.

 8. Napsat na web „žiju tady“ je velmi hluboké nepochopení samé podstaty internetu. Nebo výborný žertík;)

 9. Já beru ten žertík.Podstata je pro filosofi.To já nejsem,nemohu se s Vámi srovnávat.Vy všechno moc rozebíráte do posledního detailu.Všechno je relativní.At si každý vybere co chce.

 10. pérodaktylus… to zní tak lákavě, že snad začnu trénovat skok vysoký. anebo seříznu plot.

 11. Jéžiš, to je nádhera! Paní Vlasto, díky! Úroveň SlovaDne opět stoupá! I když … je pravda, že podstata je pořád ještě pro filosofi. Máte recht, Dubaj je úplně jiná mentalita. Ale nepochopila jsem to s tou E silnicí: jak, prosím, funguje E silnice? Znám několik silnic (např. CH, K, Q) a ty nefungují.
  Ad wbgarden: jak to víte? To o té skorodevadesátileté?

 12. Přečetla jsem Poslední komentáře, očekávajíc něco jako MEHR LICHT! a vono jen… Máte, Vlasto, recht, ta Atraktivní blondýna mi taky pije kref, a ještě o sobě roztrubuje, kdoví, jak není atraktivní, bůhvíco je to zač , třeba by si o ni jeden neopřel kolo, žejo, internet snese fšecko! A z Dubaje, no kampak né, znám hospodu Na Majlantě (U města Milána) a putyku Saigon (ani nevím, jak se jmenuje doopravdy, tohle je od toho, že se to tam vždycky všecko popralo (nevím, proč střední rod, dyť se tam prali jen chlapí!, to bude asi něco politicky korektního). A Dubaje – ten přechodník se mi taky nelíbí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *