Připustit

Připouštím, že se o dovolené flákám, ale dopouštím se výjímky a dávám do placu ošemetná slůvka připouštět a popouštět … nemluvě o spouštět

10 odpovědí na “Připustit”

  1. Ti entognáti, co jste na nás z klábosnice pustil, jsou ňáký klíšťata? Využívat biologické zbraně je nepřípustné, zpustlíku jeden.S prstem na spoušti spustím sledování, zdali se nedopouštíte dalšího ekodopuštění, Takhle byste spustil spoušt i na poušti. Leč – odpouštím vám, spouštím oponu i prapor, tak nespouštějte hledí, spusťte padací most (nejste-li Tyrolák) a vypusťte spoustu holubic a trochu páry, rozpusto.

  2. Ze skrytočelistních zaslouží obdiv chvostoskoci, ale právě u nich si nejsem tou štětinkou na bříšku zcela jist. Má-li pan Pavelka tuto vědomost, sem s ní!

  3. A co třeba: Štět (botanika), velmi úzký a dlouhý orgán mechorostů (součást sporofytu), na jehož konci je tobolka. (wiki)

  4. Koupila jsem štětku, která má jakýsi štětkoidní výrůstek, kterým lze štětkovat i pod zahnutým okrajem mísy. Že by štět? nebo štětně? Tobolka tam nebyla, tu mám v kabelce, ale říkám jí šrajtoflička (malá veliko¨stí i hodnotou obsažených bankovek).

  5. taky jsou jakési spouštěcí mechanismy v biologii -Pavlovovi /ZuboVOvá!/ psi) nebo psychologii – u mě i dalších Slovodne, způsobující výron více či méně zábavně-poučných thesí, fórů a banalit, asi jako se chce čůrat při pohledu nebo poslechu tekoucí vody.

  6. Budu neustále opakovat, štětkovat i pod zahnutým okrajem mísy, to dává mému intelektu dost zabrat už na první pohled. Takže co takhle přísně botanicky – štětkomiska zahejbavá..
    A s těmi páně Gabrielovými chvostoskoky se štětinkami v podbříšku a okoli by si mohla ta potvora jedna docela i užívat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *