Prkotina

Jiří,
zrovna teď jsem chtěl ohodnotit „Vece“ pěti hvězdičkami (a kdyby to šlo, dal bych deset), něco se smeklo a byly tam tři. Je to prkotina, ale z prkotin povstává život.

A vůbec, navrhuji všelidové hlasování o nejlepší příspěvek v dějinách.

Jaroslav Pavelka v.r.

14 odpovědí na “Prkotina”

 1. Jaroslave, zase se Ti smekla ruka: (Hlasováno: 1x , průměr: 5). Když Ti ujedou i nohy, nemusí to být zrovna zase prkotina, tak pozor na následky.

 2. Prk – charakteristický říjný pach samců spárkaté zvěře. Tedy jak správně píše pan Pavelka, z prkotin povstává život.

 3. To je psina, takováto prkotina, parlament ji řeší. Přece zdraví naše, je náš problém, nevím proč těch řečí.

 4. Je sice drobný rozdíl jestli ujedou nohy vypravčímu nebo fešné sedmnáctce, ale následky to obvykle mívá, takže pozor.
  Jinak smeknutá ruka se spíš hodí k pile zvané cirkulární….
  Apropos cirkulárka. Aranka podávala na služebně vysvětlení k hromadnému znásilnění. A kdo byl první soudružko, ptal se příslušník.
  Sůdruh, keď ťa vezme cirkulára, pýtaš sa, ktorý zub si začal….

 5. Je-li prk charakteristický říjný pach samců spárkaté zvěře, jak tvrdí Jirka, pak by prkotinou mohl být charakteristický pach Otíků, před kterým se lze chránit jedině úprkem z místa, kde se tento pach vyskytuje. Horší je, když na tento pach narazíte v přeplněném prostředku hromadné dopravy a nutně se potřebujete dopravit do cílové stanice. Kdo nemá silný žaludek, do cíle včas nedojede.

 6. Julínkova prkotina, třicet korun na dlaň. Jak by prcek mluvčí mohl včetně pana ministra, vědět kolik v kapse prostý člověk má. Je to taká prkotina podívat se z výše dolů, zajisté vždyť závrať bývá, jen taková prkotina.

 7. Za nejlepší příspěvek pokládám příspěvek finanční, na požádání sdělím číslo konta, prkotinami s méně než třemi nulami se prosím, nezdržujte. Co se týče prchání, úprku, prku, prcků a ..dál se klábosnice zdráhá.., objasnili jste mi nečekané souvislosti.

 8. Věro, rád Vám posílám 0,00000000000033344455 Kč. Mně na nějaké nule nezáleží, jestli jsem jich slíbil málo, několik přidám. Je to pro mne v době elektronického bankovnictví úplná prkotina. Děkovat nemusíte, není zač, rádo se stalo. S přáním radostných a veselých velikonoc Vám i všem Slovodníkům
  Váš finanční nýmand

 9. Dík, šlechetný dárče! Sice se vloudila malilinká chybička v podobě desetinné tečky, ale jsem si jista, že jde o lapsus tastaturae.

 10. Věro, věřte – nevěřte, nechtěl jsem se vydat z posledního, desetinných teček není nikdy dost… (zejména když se nedostává i myšlenek).

 11. Myšlénka sem, myšlénka tam, ale neblbněte moji dětskou duši, prosím, desetinná tečka, potažmo čárka je jenom jedna jediná tudíž zásadní. To co je za ní obvykle nestojí za nic, ovšem pokud toho není hodně…

 12. Věro Diblíková, dejte nám to číslo účtu, heslo ,pin a popř. další důležité údaje k němu, abychom to mohli vše verifikovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *