Psí kusy by mohly být poulárním předkrmem na Pekingské olympiádě. Nebudou:-( .. dočetl jsem se v tisku, že podávat psy v restauracích při olympiádě není povoleno. Majitel kočky může tvrdit, že psí kusy dělají psi proto, že jsou hloupější než kočky. V opačném případě by se samozřejmě říkalo kočičí kusy… Přistupme ke psím kusům odpovědně a podrobme je přísně vědeckému zkoumání, běžně praktikovanému na těchto stránkách.
Psí kusy dělá i tiskařský šotek, když v zadání změní „běžně praktikovanému“ na „běžné praktikovanému“.
Pravidelně se zde diskuse odkloní od jasně vymezeného tématu a vine se dále několika paralelními cestami. Preventivně proto upozorňuji, že psí kusy jsou něco jiného, než psí drůbky.
Asi mi to neprojde, ale co se týče psů, mám doma dva kusy.
Psí maso se v Pekingu nebude podávat automaticky, ale dát si ho klidně můžete, na požádání vám ho připraví jako u nás tatarák.
V tisku bylo napsáno, že podávat psi?
V tisku bylo … förbud att servera hundrätter …
Koukám, že servírovat hundy je mezinárodní výrazivo 🙂
Atsmon: Proč by neprošlo? Zvláště když je domácí zvířectvo považováno za věci v majetku. A taky se dá říct, že ten váš pes – to je kus! Já mám doma jeden kus, ale je to fenka, takže nevím. Kus v ženském rodě není, ledaže když kus něčeho = část něčeho, tak bych měla doma část, což ovšem říci nelze, protože „vyxvádí psí části“ je zavádějící.
Nikdo si nestěžoval, že jsem původně napsal psí a vypadlo mi maso… potom jsem si všiml čárky nad í a opravil i … teš se zase podávají psy a ještě se k podávání zvířat vrátím.
Jsou psí hromádky psi na hromadě?
Psí morálka je v oblasti psích hromádek ve psí, nebo snad pod psa?
Psí je řecké písmeno a používá se hlavně v deskriptivě, ale i jinde je občas něco ve psí, to jest v nedohlednu. Nu a ztracený pes se stává většinou psancem.
Velký a malý pes hlídají v noční oblohu. Jsou tam v dobré společnosti. Něco pro romantiky….
Vzpomínka na vtipy z mládí – jde pán po Václaváku a kouše psa. Proč toho psa koušete? Von si začal! jde pán po Václaváku a trhá psa. Proč toho psa trháte? Dělám psí kusy. Náš pes Lůca je kus psa (cca 4O kg živé váhy) a kromě toho je kus – tedy jako sexy, páč je dlouhonohá blondýna – pravila jedna majitelka jezevčíka. Jo, a ztracený pes není psanec, ale bezpelechovec. Psancem se stává, až když se ocitne mimo zákon, jak mi jistě S.H. potvrdí. Takový psí psanec vůbec nemusí být mimo psinec, stačí, když dělá binec.
Moje Brůna má krátké křivé nohy. Vypadá jak krokodýl s černou parukou. Ale oči, oči má jak Adina Mandlová. Navíc je s ní psina.
Bezpelechovec se mi zdá býti výrazem nanejvýš zdařilým. V některých případech by mohlo jít i o bezboudovce, ale těm utrženým z řetězu fandím. A Brúna má bezpochyby krásné krátké křivé nohy a vypadá jako krásný krokodýl. Nás, co se honosí psy, se kterými je psina, je zaplaťpámbu jako psů. A vodítkový zákon je pod psa, od příslušných psí kusy vyvádějících zákonodárců by patrně pes kůrku nevzal. Tady je ovšem pes zakopán – normální pes nebývá na kůrky vysazenej.
Zásadně nesouhlasím s tím, že kdo dělá kusy, musí být hloupý. Naopak, takové psí kusy jsou často zábavnější než výlet do muzea.
Psí kusy jsou třeba očurávat fíkusy.
Za p s í k u s y , které člověk dokáže, si mnoho lidí myslí, že pes by hrdý byl. Nevěřte tomu, ba ani za psí štěk, by tyto kusy nekoupil, spiš by se styděl, pokud by mu ta vlastnost daná byla.
Starého psa novým kouskům nenaučíš.
Nám fikusy neočurává pejsek Lůca, i když čurá (zásadně venku) se zvednutou nožičkou – asi ji to naučila Šiklová, ale jeden ze dvou kocourů, Lotřík Mimi. Za psí hromádky na chodníku nemůže pejsek, ale zásadně páníček-vůl. Z vodítkového zákona povstane jedině víc ze řetězu utržených pejsků. S vaším hodnocením, stařenko, plně souhlasím.
Nejen investoři a dění na světových trzích ovlivňují aktuální kurz české měny. Koruna totiž dělá takřka „psí kusy“ podle toho, jak se o ní mluví.
Více viz
http://www.novinky.cz/clanek/145546-kurz-koruny-skace-i-podle-toho-jak-piskne-topolanek-nebo-tuma.html
Psím nebo tvrdším psým kusům jsme vystaveni všichni ,stím de jure souhlasí i můj psoun