Setkání slovodníků

Setkání slovodníků bigbíťáků pražských 10.1. koncert Extempore v Souterrainu
a 11.1. ve Vagonu na Národní třídě.
For english speaking readers – meeting of slovodne contributors rock oriented in Prague – concerts of Extempore.

Organizuje Jiřulka.

15 odpovědí na “Setkání slovodníků”

 1. Pozor – oboje je to skutečně koncert kapely Extempore
  http://www.extempore.sneznik.cz
  a mimoto se tam můžeme i sejít slovodníci, pro Šklíbu: jako divák na koncert může přijít kdokoliv, jako slovodník taky kdokoliv, v obou případech je vítán, jestli budu málo nápadnej a nebudete si jistí, já se ohlásím, nebo mě napadá, udělám si transparent.
  For Fred: Either 10.1., or 11.1. – hope one would fit you.
  Poznámka 10.1. v Souterrainu je od 19 hodin vernisáž obrazů Járy Neduhy a od 20 hodin koncert

 2. Zeptejte se mistra Neduhy jestli má ledničku. V osmašedesátém na Karlově Mostě to považoval za komerci 🙂
  Přeji dobrou zábavu a doufám, že se dozvím jak to probíhalo.

 3. Ptát se nepotřebuji, když jsme za ním jeli prvně do Vídně v prosinci 1989, už ji měl. Jenže od roku 1968 se mnohé změnilo, viz
  sweb.cz/xjim/vuml.doc

 4. Tak v Souterrinu se sešli 2 (slovy dva) slovodnící, nicméně koncert byl nářez, po dlouhé době se znovu objevil fenomenální kytarista z původní sestavy a šťavil sóla na plné pecky (na plné koule), k tomu navíc se ke stálému saxofonistovi přidal ještě další saxofonista Bharata a oba taky šťavili sóla na plné pecky. Takže i jinak poklidné skladby měly řádnou gradaci.
  Pokračování nářezu dneska (11.1.2007) ve Vagonu na Národní třídě v Praze.

 5. Tak ač Šklíba slíbila, že do Vagonu přinde, tak nepřišla. Inu další koncerty Extempore viz jejich web (výše), na tech v Pr. budu na všech. Od února i Jan Burian pravidelně první čtvrtek v měsíci U Kaštanu.

 6. A ještě k tomu, jak to probíhalo v Souterrainu:
  Inu, bylo to zábavné. Vyzbrojena informací, že Jiřulka má delší vlas a vous (získanou z Jiřulkových stránek) a že na místě bude transparent, jsem se vrhla do jámy lvové.
  Trochu mě zaskočilo, že všichni přítomní pánové byli buď vousatí dlouhovlasí či vousatí bez vlasů (s mírnou převahou dlouhovlasých, z nichž však někteří budou brzo bez vlasů)…
  Transparent jsem přehlídla (na zvukové aparatuře jsem ho opravdu nehledala), nicméně koncert jsem si užila královsky.
  Po koncertě jsem se osmělila a ptala se kolem postávajících po někom od Slova dne, čímž jsem si vysloužila několik pohledů, které jsem si přeložila jako uznalé… Pak jsem se musela pokusit vysvětlit, co to vlastně to Slovo dne je, až mě nakonec někdo nasměřoval na Jiřulku.
  Tolik v kostce. Byl to příjemnej večer. Mrzí mě, že mi Vagon nevyšel.

 7. Jsem ráda, že jste se dobře bavili. Pro mne je to dost daleko. Až budete hrát v Liberci, tak se určitě dostavím, tam to mám blíž.

 8. Bacil bych bacil co bacil Šklíbu, by ji nebacil. Pozdě bycha honit, marně slzu ronit, už se nedá odbychat. Ani honit bychovou. Tak přeju brzské uzdravení!!
  Je asi dost marné se s účastníky internetových diskuzí chtít sejít, ono to zřejmě funguje na principu jako ICQ
  http://sweb.cz/xjim/principicq.jpg
  takže ač mám na webu něúrekom hafo mých fotek, stejně se mě nedaří najít, a to ač jsem se jako zvukařík choval poměrně dost nápadně. Nicméně k oslovení došlo boužel právě až po koncertu (v Souterrainu), když už jsem musel balit a nakládat, takže jsme si ani nestihli poklábosit.
  Další koncert Extempore v Souterrainu je 8. března, při této slavnostní příležitosti ode mne každá přítomná slovodnice dostane vlastnoručně květinu. Pokud se přihlásí.

 9. Tak si priste asi taky pustim cdcko. Budu si muset spocitat ty casovy zony abych to mel synchronizovany. Mam tady bohuzel jenom milou ctyr viselcu. Jeste jsem taky mel kazetu Svehlika, ale uz ji nekolik let nemuzu najit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *