Slovník Slova Dne

Dnes jsem strávil snídani a hodinu tvorbou Slovníku Slova Dne. Najdete ho v pravém menu pod novými příspěvky a jeho cíle jsou:
– recyklace perel
– přehled čtenosti příspěvků
– abecední řazení
Čtenost je trochu nevyvážená, protože ji mistr Petr zavedl až nedávno a tak mají nové příspěvky výrazně vyšší návštěvnost než příspěvky staré. Počet neukazuje kolik lidí příspěvek přečetlo, ale kolik vstoupilo do detailu příspěvku – tedy je skutečná čtenost mnohem vyšší. Návštěvnost se pohybuje mezi 300 a 1000 lidmi za den. Statistika Toplistu neukazuje čtenáře SlovaDne používající RSS.

7 odpovědí na “Slovník Slova Dne”

 1. Namátkou jsem se podíval na Statistiku a koukám na to jak zjara. Sice nejsem úplný počítačový začátečník, nicméně moje práce s PC má dvě fáze:
  1. Zmáčknu Esc
  když to nepomůže, nastane druhá fáze:
  2. Volám „Pomoc!“
  Tady se nacházím ve druhé fázi – Jak to funguje? Co tam má být vidět?

 2. Jirulko, zkus lepe formulovat otazku. Na jakou Statistiku koukas? Co nefunguje? Kliknutim na odkaz se mas dostat na Toplist s radkem, ktery rika jak si vede SlovoDne… Ja se tam dostanu ze tri ruznych pocitacu.

 3. škoda jen škoda, že se některá krásná česká písmenka ze statistiky schovala za otazníky:(

 4. Je hodně pravdy v klasickém vtipu: Letec v balóně uvízne na stromě a volá dolů: „Pane, kde to jsem?“ „V koši balonu uvízlého na stromě!“ „Pane, že vy jste správce počítačové sítě!“ „Ano, jak jste to poznal?“ „Vaše odpověď je sice naprosto správná, ale úplně k ničemu!“

  Inu, koukám se na tu statistiku, která se otevře uvedeným odkazem (kliknutím na link, abych šel do tématu dnešního oneho), ne že by nefungovala, ona se otevře, ale ať se koukám, jak se koukám, nevidím tam význam oněch oných. Navíc nevím, co je to ten oný RSS, takže tomu nechápu. Roletou (třeba 500) se něco otevře, ale jakou to má slovodní souvislost marně bádám.

 5. Admine, proč Slovník slovadne ouplně zmrzl? Sice mu líp chápu, než dřív, ale nežije a ani nemá údaj, kdy chcíp. Ale už dlouho tomu nazad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *