Sračka

A long time ago, a long way away, someone who I cannot remember once gave me the extraordinarily valuable and useful term, „hersey squirts“. This is, technically speaking, the chocolate liquid that sprays out when you’ve eaten something that you shouldn’t. The other night I had the bad luck to go to a pub (hospoda) where they were not diligent about cleaning their beer keg tubes. As a result, the next morning I sat in the toilet emulating a tuba while emitting occassional eruptions of quite soft fecal matter. This stuff is called „sračka“ in Czech. This is similar to what is now known as „Santorum“ in English, except it is undiluted with other materials.

8 odpovědí na “Sračka”

  1. Thing called „sračka“ frequently meaning any bad thing. It’s very great word, because his sense is very often using. Jezis marja to sem ale anglican :D.
    Na pravopisny chyby se nekoukejte.
    A ani cesky poradne neumim. kam ja to jednou dotahnu 🙂

  2. Já mít chronický průjem a pocínovat brát průjem dokonalý snadno nabyl, snadno pozbyl ačkoliv Crohnova choroba, mít jeden oslabil bezpečný osoustava díky having jeden jemný bedna . Já mít mněl jsem neurč. člen náhoda do Praha do 2002 kdo až k má celek ohromení mněl jsem rána autobus bytost fotograf a posta v rozhlase blok of Wikipedia!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *