Stávka

Ekonomický génius Kalousek se rozhodl vsadit na demogracii a povolil stávky. Popletl to nějaký úřednický nešika, slovenský emigrant … a máme povolené sázky. Kalousek však byl opatrný a povolil sázky pouze na internetu.

15 odpovědí na “Stávka”

 1. Na jaře sázím brambory, na podzim česnek paličák. Kdyby mě snad napadlo stávkovat, manželka by mě popohnala. Na internetu ani nesázím, ani nestávkuji, protože se mi to nevyplatí. O brambory se dělím s hryzci, ti byli na zahrádce dříve než já, o česnek se dělím s rodinou a snažím se být se všemi zadobře. Dobře mi tak.

 2. Řekla Slávka, že prej stávka je dnes sázka.
  Demokracii si prý užívá, ten kdo peníze dnes má.
  Proto panu ministrovi se dnes zdá,
  že ta sázka pro lidi věc příjemnámná.
  Co způsobí, to prý jejich věc,
  svobodu tak chytá za límec.

 3. jÁ MÁM PROBLÉMY S KŘEČOVÝMI ŽÍLAMI A TAK NEVYDRŽÍM DLOUHO STÁT, MUSÍM PROVÁDĚT SEDKU NEBO LEŽKU.

 4. Už by bylo na čase,aby lidé stávkovali kvůli našemu zdravotnictví,které tak zvoral slušně řečeno Julínek.Nová minisrtině nedělá nic.Asi to tak modráci mají domluveno,aby se penízky sypaly doktorům a lékárníkům a aby jim nestávkovali.Spokojenost na jejich stranách,ale co my?CHudáci se skládají bohatým.Držíme huby.To přece tak nejde.Paní ministrině dočkáme něčeho?Nebo budem muset jít do ulic.Zvonit klíčemi.Historie ukáže,kdo měl pravdu.

 5. Pane Jirko mě nevadí co má atraktivní blondýna na hlavě.Třeba rezavou paruku.Co mám na hlavě já,s tím jsem spokojená.Ona je mi lhostejná.Nezávidím,nebojte.Můžete být v klidu.

 6. Qwakoši, při křečových žilácj je důležitý pohyb, tak Vám doporučuju provést chodku. Manželce či event. družce zdůrazněte, že s malým ch! Paní Vlasto, dotazem na ministrini zdravotnictví na Slovudne nejspíš ničeho nedosáhnete, teda pokud sem nechodí pod psudonymem Gabriel. Pokud máte dvě klíče (nevím, co to je, původně jsem myslel, že je ta klíča, pak jsem si to vyskloňoval a zjistil, že to je podle vzoru růže dříve nůše), tak jimi zkuste zvonit, ale asi to nepomůže. V držení hub máme dost dlouhou tradici, tak to třeba ještě chvíli vydržíme. Ono to s tím zdravotnictvím není zas tak kách, jen si musíme zvyknout, že za všechno se platí. A za to chudák Julínek nemůže.

 7. Budu neustále opakovat, i za jednu jízdu se platí, sem si kdysi přečet v tramvaji.., nebo že byto bylo v tom baráku s červenou lucernou ?? Už nevím. Jinak klíča je dobré, už mi to víří hlavou…Ešče jinak julinkovi jsem vděčný za vyprázdnění čekáren od bab, které tam sedí jenom proto, že si s nimi už nikdo nechce povídat anebo protože na zimu teď vypínají doma topení a dopoledne chtějí přece jenom trávit v teple a já když si jdu vytáhnout pár štychů z ruky teď nemusím viset dvě zbytečné hodiny před ordinací. Je tam krásně prázdno a já si rád za úkon zaplatím. Zvláštěpak když jsem si toto způsobil sám. BTW. Taky jsem kdysi někde čet, šetři mě, obíhám pětkrát….

 8. cEKÁRNY NEJSOU PLNÉ BAB A JESTLI ANO,TAKSTEJNĚ MUSÍTE ČEKAT,TAKŽE POPLATKY NFUNGUJÍ.TEN PŘEKLEP KLÍČE SNAD POCHOPÍ KDO CHCE,KDO NECHCE NEPOCHOPÍ.vY MLADÍ NEMÁTE ZDRAVÍ A MLÁDÍ NAPOŘÁD.ONO VÁM TO UTEČE A TŘEBA SI VZPOMENETE.vAŠE GENERACE MŮŽE BÝT NA STÁŘÍ VÍC NEMOCNÁ,NEŽ NAŠE A ČEKÁRNY ÜDOU PLNĚJŠÍ.nEPŘEJI VÁM TO.MOŽNÁ SI VZPOMENETE.MÁM TAKÉ DVA SYNY 45 A47 LET A TAKÉ NECHTĚJÍ CHODIT K LÉKAŘI JE TAM PLNO PACIENTŮ A ONI MAJÍ STRACH O PRÁCI A NEMAJÍ ČAS TAM SEDĚT,TAK RADĚJ PŘECHÁZÍ NEMOCI.ONO S E VÁM TO POTOM UKÁŽE.TÍM NECHCI VYHROŽOVAT.kDO ZA TO MŮŽE,ŽE NAŠE GENERACE JE NEMOCNÁ.JSME VÁLEČNÉ DĚTI.CO JSME MĚLI DOBRÉHO,?

 9. Budu neustále opakovat, vlastičko vy jste opravdu neskutečně válečná, já už jsem, omlouvám se, poválečný štyrycátýšestý a tak se povaluju a povaluju….

 10. wbgarden,imponuje mě Váš ročník.To je sympatické a potěšující.Zase jedna radost na světě.Hned je mi líp.Děkuji.Začnu ¨Vás obdivivat.Jste jednička.

 11. Přemýšlel jsem už asi tři dny, zda virtuální setkávání s novou kolegyní Vlastou mě nějak obohatilo a vězte přátelé, že nadevší pochybnost ano. To setkání ve virtualitě zahrnuje časté obrazy z pohádek pro děti: polibte jí a ona se promění v živorodku. Nebo uletí holubička do nebíčka – kobylí hlava sťatá. Nebo skočí čertovi na záda. V pohádkách drsných bratří Grimmů s divokým jekem padá do černé věčné propasti. Málo pravděpodobné je, že se jedná o mystifikaci Sama Hawkinse… , ale tak krutý by nebyl. A tak ji zde uvítejme. Moje zdravice je první. Vlasto, jen tak dál!

 12. Paní Vlastičko musím říct, že vaše obdi vivat je opravdu skvělé. Zbožňuji překlepy. Lepší by bylo možná omni vivat, ale vzhledem ke skutečnosti, že zde občas lítají načepýření latiníci a jiní polygloti nízko nad zemí, tak moh taky jednu schytat. Jinak se též připojuji ke zdravicím….

 13. Zdravím Vás a mám Vás ráááááda.Jste úžasní.Ty Vaše vědomosti mě fascinují.Jdu slavit MDZ a budu na Vás myslet.čau.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *