Tupý

Fredův dotaz dávám do placu a řikám si, že má Fred opravdu dobré styky…

Jiri, I have an idea, but don’t know if it will be at all funny…it’s to talk about my recent weekend with Berlusconi and his friends, especially my Czech friend who’s nickname is „Tupy“…he was there lounging by the pool with his „family“, including his very attractive „nieces“.

Would that be funny/understood? Or is it too late, already passed, not understandable.

4 odpovědi na “Tupý”

 1. It would be funny for sure… for about 50% of Czech population. The other 50% people would prefer jokes about eggs.

  However I recommend you not to use both, or you are at risk of being black-eyed on right as well as on left side of your face. 😉

  OMG: Midlife crisis came to me, I’m becoming cynical pessimist… Or maybe I’m only infected by disease called ‚blbá nálada‘?

 2. Dang it, Jiri!

  That was supposed to be a question, not a post…

  …oh well.

  I’ll have to save my conversations with my buddy Tupy for another time. It’s a shame, because the party at Silvio’s was pretty cool. We were lounging by the pool when…

  …oh, I can’t tell that story.

  Dang it, Jiri!

 3. Když se politici vzájemě tupí, přiostřuje se jejich rétorika. Mají to už mnozí v mediálním repertoáru v předvolebních hrátkách a jen tupý volič jim to baští. Vzájemným osočováním se nikdy nic kloudného nevyřešilo, proto po hlasitém mediálním souboji se sejdou někde jinde mimo kamery a mikrofony, kde si v tichosti po volbách dohodnou rozdělení postů ve státních institucích a podnicích, aby se tam předešlo noci dlouhých nožů. Zatím bylo vždy dost trafik pro všechny zasloužilé u vítězů i u „poražených“ do opozice. Politici a jejich chráněnci se ocitnou na suchu jen když jejich strana nepřekročí u voleb pětiprocentní hranici, takoví se pak opravdu cítí být potupně poraženi, protože jsou odstaveni od prebend.
  Nyní se objevila nová strana, která deklaruje politiku jako službu, i když tomu tak mělo být už dávno a u všech stran. Sudičky jí pověsily nad vínek nezbytný pětiprocentní Damoklův meč, takže voliči nakonec rozhodnou, zda se vůbec dostane k lizu.
  Zajímavé je, že v demokracii mohou o zásadních věcech rozhodnout i tupci, pokud se dostaví k volbám a pomohou překonat numerus clausus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *