V nejlepších letech

Ve slušné společnosti se nemá mluvit o věku žen, o mužích to neplatí.
Chtěl bych se proto otázat odbornic a odborníků na slovodnevzatých, kdy je
muž v nejlepších létech, a na čem a kam lítá, když je v nejlepších letech.
Nerad bych něco prošvihl, pokud už se tak nestalo.

Jožin

18 odpovědí na “V nejlepších letech”

 1. Nejlepší léta fakticky je asi to období mezi „očekáváním, co bude až“ mládí a “ litováním, co už nebude“ stáří. Jinak je to pánský ekvivalent “ brécy “ a „ochechule“ pětačtyřicátnice, tedy šarmantní padesátník. Sorry, ale připadá mi, že muži opravdu věří, že oni nestárnou, a když, tak jako víno. Nebo aspoň že mají „sexy mozek“.

 2. Věro, padesátník, který opustí manželku poté, co mu dala a vychovala v potu tváře potomstvo, má spíše „kixy mozek“. Naši předkové navíc říkali, že mladý stromek se nemá uvazovat ke starému, trouchnivějícímu kůlu. Jak to ale těm mazaným stromkům vysvětlit, když na starém kůlu visí hodně majetku a potažmo i prachů?

 3. Jeden můj známý říká, že muži nestránou, ale léta jim nestojí. Ale to už asi nejsou ta nejlepší léta.

 4. Léta jim nestojí….Priapismus je opak?.Léta jim stojí ?
  Omlouvám se konzervativní části publika, jež nazývám zkřižmonožně perceptivní.

 5. A v debatě o padesátnících odkazuji na stránky s on-line padesátníkovým mariášem, neboť každé licitování nad vlastní síly dojde k potrestání.

 6. Gabrieli, je mi líto, ale je – li ve větě předmětem jen část a ne celé publikum, potom bychom my hnidopiši psali spíše „o část publika, již nazývám…“

 7. Pane Pavelko, liberální část zkřižmonožně perceptivního publika (žejo Same) ví, o čem mluvím. Do jaké části byste se zařadil? Pokud do žádné, mám vyhráno.Pokud do alespoň jedné z nich, jsem pobaven.

 8. Ano, jsem velmi konzervativně založen (hle! kejhám) a svůj konzervatismus udržuji díky tekutému dusíku, čímž dosahuji toho, že mi léta stojí, a to tak, že absolutně! muehehehehe!

 9. Vážená společnosti, já bych řekl, že léto je něco jného než leto; léto – roční období, leto – časový údaj. Řekl mi to pan učitel Jínek ve třetí třídě obecné školy, to jen pro informaci, aby mi to nezůstalo, kdyby to nebyla pravda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *