Viry

SlovoDne bylo napadeno zákeřným virem, který po týdnu statečného boje admin odstranil. Děkujeme mnoha věrným kolegům za upozornění a radujeme se z uzdravení.

10 odpovědí na “Viry”

  1. Nehorší je, když viry napadají víry. Virem napadnutá víra se stává nebezpečnou, protože dobré ideje vlivem viru zmutují a ta se stává nositelem nových idejí, které infikují další.

  2. Ocitáme se ve víru virů už od narození. Viry šíří lidé zlí bez víry v Boha, jinak by si byli vědomi, že dojdou spravedlivé odplaty, pak by o svém počínání více uvažovali. Co nechceš, aby jiní lidé dělali tobě, nečiň ty jim. Jak prosté, Qwakoši…

  3. „Co nechceš, aby jiní lidé dělali tobě…“, odráželo se jistě v očích církevních vírníků, společně s plameny spravedlnosti, které na hranicích očišťovaly zaprodance peklu. A byli to lidé dobří, s vírou.

  4. Připomínka středověkých autodafé patří mezi moderní klišé moderních neznabohů. Pan Prostějovský mě pak uvedl ve zmatek – dobří lidé s vírou byli ti se sirkama nebo ti na grilu?
    Panu Pavelkovi: 2.a 4.pád j.č.=mě, mne, 3.a 6. p.j.č.= mi, mně. S obsahem sentence se však ztotožňuji.

  5. 2 Gabriel:
    Ano ano, stejně jako za pár let bude moderním klišé připomínání holokaustu, že? Ono lidstvo rádo bohorovně nad svými chybami mává rukou. Nakonec,jak říkal Jan Werich, nejvíc se cení „nepamatovat si“.

  6. Stalo se mi jednou něco podobného a přestože na stránky pravidelně chodím, tak mě nic antivir nezahlásil. Takže chvála bohu, když se návštěvníci stránek ozvou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *