Fredovy volební vitamíny

Greenhorns:
The Strana Zeleniny, or vegetable party, also known as the Greens, have a clear motto: Salat, Oliva, Mir, which translates to Lettuce, Olive and Peace. Who can disagree with that?

11 odpovědí na “Fredovy volební vitamíny”

 1. Někde jsem četla, že by zelení měli mít ve znaku meloun, navrch zelený, uvnitř rudý, no a pak se v tom vyznejte.

 2. Ukažte mi jednu stranu,kam nenalezli rudí .Dlouho to byli Lidovci,protože měli ve stanovách,že nesměli přijmout za člena bývalého příslušníka KSČ po dobu 5let.Ale to už mají za historii.Že byli zelení podezíráni vedením ODS,to byl jen oblíbený předvolební rituál na odrovnání konkurence.Sami mají bývalých rudochů alespoň 50%.Někdo si ruce zašpinil za totáče,někdo v privatizaci,tak si vyberte.

 3. Rozebírat kde jsou nyní rudí se už nesmí, protože poslanci přijali na svou obranu „zákon na ochranu osobnosti“, takže se to stalo nezákonnou činností. Jak se zdá tak ti, kteří byli agilní a „všeho schopní“ dnes už u komunistů nejsou, ale našli uplatnění ve všech ostatních stranách a teď dělají tam ostudu. Příkladem může být p. Tlustý z ODS, který své členství v KSČ vysvětlil na obrazovce tím, že chtěl dělat karieru. Navíc ti z 50.let tu už nejsou. Deset % národa bylo členy KSČ za posledních 40 let a ti co nebyli a žili zde, nějakým způsobem se s ní zapletli. Proto doporučuji nechme té politiky a nekažme si s ní „Slovo dne“!

 4. Souhlasim s Jirikem a rovnez doporucuji se na politiku vybodnout.
  Ja jsem psal (do vcerejska) svoje nazory do ruznych diskuznich platku
  na pocitaci a vcera mi prisla e-mail, ze jsem spadnul: „MILANE,
  MUSIS SI DAT POZOR! JSI SLEDOVANEJ! podepsan JOSEF a ja zadnyho
  Josefa tohoto druhu neznam, tak jsem hned odepsal a prislo mi to nazpet, ze server neexistuje. A rikas Jiriku, ze Ti z 50. let tu uz nejsou?
  I am not so sure!

 5. Keď ste to už nahryzli…
  Vždy som sa zabával nad snahou zakázať komunistickú stranu.
  Stačí uzákoniť, že tí, ktorí boli v strane, môžu kandidovať len tam.
  Samotné členstvo v nej za onej éry je dostatočným dôkazom morálnej nespôsobilosti. Nechcem tým hádzať všetkých do jedného vreca.
  Poznám aj slušných ľudí, ktorí tam boli trbárs len zo strachu odmietnuť ponuku na vstup, ale nehrabú sa do politiky…
  Aj keď hovoriť tomuto politika je fakt silný tabak.

 6. ……. a největším Greenhornem, velectění mešúrs, je samozřejmě Old Shatterhand! Byl, je a navždy bude. Jestli se nepletu. Hihihihihihihihi. Howgh!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *