Volná místa

Výraz volná místa nebo volné místo nepoužíváme pouze v souvistlosti se zaměstnáním, ale i jinde. Volné místečko vám pomůže odhalit monitor před sociálním zařízením v Moderním museu ve Stockholmu.

Vlolná místa

Foto Marek Antoš – z mého mobilu Sony-Ericsson

21 odpovědí na “Volná místa”

 1. Já na špek neskočím a na kamery nevěřím. Pokud má někdo problémy s koleny, tak ocení madla, to se u nás málokde vidí. Též zásoba toaletního papíru je nadstandardní, radost posedět.
  Zde by se líbilo i kleptomanům, po jejich návštěvě by papír z místnůstky zmizel nenávratně a zbylo by po něm ono avizované volné místo pro další rolky.

 2. Vladimíre, tvůj dotaz je přímo genitální. Jestli se chystáš na cestu do Švédska, vem si čisté trenýrky, ať si neutrhneš na videu ostudu.

 3. Čisté trenýrky nemám, tak prostě do Švédska nepojedu. Není to však jen marktingový trik ? Poslední volná místa se slevou za senzačně levné ceny. V Česku to dost zabírá, muselo by to zabrat i u veřejných záchodků.

 4. Oceňuji, že umístění roliček umožňuje výkon funkce forhendem i bekhendem, pravákovi i levákovi. Pravičák si uleví a levičák se hajzl napraví. Provoněné místečko, způsobíš českou spoušť a hned někdo zmáčkne švédskou spoušť. Jen houšť !

 5. Raději bych si vybrala nějaké zákoutí v centru města, než tohle. Jistě je méně sledované.

 6. Ten papír je pro použití obouruč.Chtěla bych to mít doma,aby se muži nehádali,kdo se zase netrefil.Bojím se udeřit,abych nekřivdila.Samozřejmě bych vypínač ovládala jen já a nechala se korumpovat množstvím drobných úsluh.Napíšu si Ježíškovi.

 7. Milá Slepičko Olinko, nerad bych narušil Váš feministický přístup k problému úkapů. Opravdový muž přece naučí svou milovanou, aby po sobě zdvíhala prkýnko.Kdybyste to zvládla, mohla byste dostat pod stromeček nepřekonatelnou Kuchařku naší vesnice, s vytrhanými stránkami „Diety stavící“.

 8. Milý Same, rád Vám sdělím radu starce, že v jistém věku je problém úkapů takřka vždy následkem vadných útřepů. Ale papejte celer, tím se nic nezkazí.

 9. já celer nerad. doneslo se ke mně, že snad pomáhají masáže. není to fáma? jinak se ke mně z různých internetových koutů doneslo, že emancipace pokročila již takovým tempem, že úkapy již v mnohých domácnostech naprosto nehrozí (pokud ovšem nepočítám velkoúkapy, když se leze na toaletu úplně naschroth).

 10. Za dob vlády Velké strany byla součástí výbavy weřejných WC vodováha, aby se zkontrolovalo, jestli někdo nes… na stranu.

 11. Ohledně úkapů platí Murphyho – Archimedovo pravidlo: Ať třepeš, jak třepeš, poslední kapka přijde do kalhot.

 12. Problematiku zvedání prkénka na toaletě, a další tradované nesmysly v rolích mužů a žen uvádím na pravou míru v (částečně mojí) povídce Co neuslyšíš od muže a co neuslyšíš od ženy ,
  http://home.tiscali.cz/pajdinek/coneuslysis.htm
  Kdesi běží soutěž o nejvíce diskriminující výrok – jenže už nevím, kdo to řekl, tak to nemůžu přihlásit, tak aspoň cituji:
  „Vždyť ty ženy jsou přece také lidi, tak se prostě musíme smířit s tím, jakým způsobem fungují!“

 13. Na první pohled to připomíná královský trůn.

  Když se ale zamyslím…., tak bych řekl, že vlastně spíše trůn cara bolševika, protože to bylo sovětské Rusko, kde provozovali kolektivní vyměšovárny, v nichž zainteresovaní nebyli připraveni o pohled na sou… Ani nevím, jak to slovo dopsat. Tak napíšu soudruhy, ono to je docela podobné. 🙂

  T.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *