Výtečník

Výtečník je zdánlivě spřízněný s útočníkem, ale naší výteční jazykozpytci jistě zaútočí a posadí mě na nočník.

27 odpovědí na “Výtečník”

 1. Výtečník odněkud vytéká. S útočníkem (oční lékař s úterními ordinačními hodinami) nemá nic společného. Nočník jsou noviny, ale o tom už pojednali V + W.

 2. Začátečník láhve plní (inicializuje), zátečník je zátkuje (blokuje), výtečník zátky vytahuje (láhve adjustuje) a útočník pak bere láhve útokem (degustuje). Jde o klasickou dělbu práce, radost pohledět i připít na zdraví, přátelé.

 3. Jaroslave, já mám doma oblíbený ryzlink vlašský za Znojma, ale čekám, až se najde nějaký výtečník, abychom vzali láhev útokem. Popíjím jen ve společnosti, sám se pití vyhýbám. Veltlínek bych si též dal, kdyby mě někdo pozval.

 4. V době povinné školní docházky jsem nejednou slyšel, když jsme byli přichyceni při nějaké klukovské pranici či zábavě, neslučující se se školním řádem: „Počkejte, výtečníci, já s vámi zatočím! Samé známé firmy, to jsem si mohla myslet. Doneste mi žákovské knížky.“ Zatočil se mnou vždy až otec. Když odepínal řemen od kalhot, věděl jsem, že jde do tuhého. Do rána mi ale otrnulo a jak jsem se setkal se spolužáky, pokračovali jsme v kulišárnách. Výprask se musel rozchodit a škola vychodit.

 5. Výtečníkem jest kupříkladu řádně uleželý sýr typu Romadur a dokonce i Hermelín. Oba vytékají, šíříce kol sebe slastně chutnající tekutinu, a to nejen po usmažení. Žel někdy požití nadmíry těchto pochutin končí konečníkem na nočníku.

 6. Ale ale pánové, nejenže si pletete výtečníka s výtočníkem, ale za chvíli snad dospějete k tomu, že nelze dát zpátečku v jiné dny než v pátek? Aspoň při stáčení toho vína nebuďte neteční!

 7. No tak ale P.V., ujasněme si to: Výtečník vytéká, výtočník neexistuje a pámbu zaplať za to, neb by nás vytáčel.
  (zpátečka mě dostala!)

 8. Hovno vážený Jaroslave Pavelko! Výtečník Matouš rozhodně nevytéká. Samozřejmě jede na riviéru se svým kamarádem Šimonem! to přece ví i malé děcko!

 9. Sam Hawkinsi, házet hovny je víceméně věrohodná argumentace, ale inteligentní člověk nemá užívat takových slov, je-li rozčilen nebo chce-li dělat výpady na někoho.

 10. Navrhuji smírné rozřešení i rozhřešení : Šimon a Matouš byli apoštolové, Šimon(Petr) byl dokonce prvním papežem.
  Pro pana Pavelku, Marek byl apoštolem také, aly vy jste myslel na jiného?

 11. Vida, hovno prochází výtočníkem, někdy padá do nočníku, může být však použito i útočníkem. Oběť tohoto útoku pak musí být dobrým utečníkem, aby se ji podařilo utéct z dosahu útočníka.

 12. Zdá se, že Janinka srší (nakažlivě) Eliášovým ohněm asociací spojených s jistými rázy.Ráz těles je děj, při němž se tělesa o různé hmotnosti a různé rychlosti srazí a po srážce se opět pohybují. Rozlišujeme:
  a) Dokonale nepružný ráz těles – při srážce se tělesa spojí a dál se pohybují jako jedno těleso. Platí zákon zachování hybnosti a neplatí zákon zachovaní kinetické energie
  b) Dokonale pružný ráz těles – při srážce nedochází k žádné přeměně kinetické energie těles ani na deformaci ani na teplo. Po srážce se tělesa pohybují každé samostatně. Platí zákon zachování hybnosti i zákon zachování energie.
  Sigmund Freud tvrdil, že veškerá naše přání a představy jsou erotického původu.Je příznačné, že jeho socha bude odhalena příští rok v květnu na Kozím plácku v Praze.

 13. Tak už se nám zbláznil i Gabriel. Nejdřív Martin Heidegger a teď von. Vy nás teda zásobujete, pane Pallasi!

 14. jste velmi odvážný pane Gabrieli, když v jednom příspěvku směle jmenujete S. Freuda a zároveň používáte sloveso „odhalit“. aby Vám to v příspěvku nenatropilo neplechu!

 15. Milý Same,jak jistě víte, odvaha a statečnost jsou rovněž duševními poruchami – jako důsledek krnícího pudu sebezáchovy.

 16. záměrně to zlehčujete Gabrieli. a navíc s Vámi nemohu souhlasit. ale moje obhajoba statečnosti a odvahy se do tohoto humoristicky laděného prostředí moc nehodí (bývám totiž trochu patetický). odvahu a statečnost jako duševní poruchu jsem ochoten připustit maximálně u prince Bajaji a i ten debilitu pouze předstíral.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *