Židobolševik

Všichni jistě zaznamenali předprázdninovou debatu o židobolševické vládě. Proč však nikdo neupozorňuje na křeťanskokorporativistické zaměření lidovců nemluvě o prezidentském tajemníkovi (Hájkovi), který odkazuje na blíže nespecifikovaného boha nad ním, dovolávaje se ho při tvrzení, že nepochází z opice… tedy animální monověrec ?

39 odpovědí na “Židobolševik”

 1. Židobolševik – křesťanskokorporativní seskupení,
  vlastě slova, a sousloví v nichž nic není
  a protože prázdná by vždy snado byla,
  ideologie se zrodila.
  Slovo zdá se slovem jen,
  jenom prázdného to zvuku vjem,
  ovšem kyž se s ideologií snoubí,
  hrozí bouře, jejíž sílu nikdo nezkrotí.
  Važte slova slovatvorci, ba i pisatele,
  lidstvo se vždy takto dostane jen ….. . (kam ?

 2. Židobolševik – křesťanskokorporativní seskupení,
  vlastě slova, a sousloví v nichž nic není
  a protože prázdná by vždy snado byla,
  ideologie se zrodila.
  Slovo zdá se slovem jen,
  jenom prázdného to zvuku vjem,
  ovšem kyž se s ideologií snoubí,
  hrozí bouře, jejíž sílu nikdo nezkrotí.
  Važte slova slovatvorci, ba i pisatelé,
  lidstvo se vždy takto dostane jen ….. . (kam ?

 3. Ivan to vystihl, jde o nálepkování. Řeknu-li ale o nynější vládě, že jde o vládu kaskadérů, nemá to hanlivou pachuť, vždyť i při filmování místo herců v nebezpečných situacích nastupují profesionálové – kaskadéři. Tato vláda zatím zvládá krizi dobře, takže nejednoho přemýšlivého napadne, že by po volbách měly strany i v budoucnu sestavovat vládu odborníků. Uvedu pár odstrašujícíh příkladů z nedávné minulosti, kdy v čele ministerstva obrany stáli politici (většinou nevojáci), přičemž někteří z vysoce postavených „profesionálních vojáků“ za jejich zády si vytvářeli sofistikované tunely. O tunelování lukrativních pozemků na ministerstvu zemědělství se též psalo, příčina byla obdobná, tam ministr dokonce zavíral oči, aby to „neviděl“. Že ministra nezavřeli a jen odvolali? Demokracie je slabá. Máme také drahé dálnice a vůbec vše, co financuje stát, to se ví, i příčina je známá – opět je zde prostor pro tunelování, tak proč toho nevyužít? Občas se utne ale i odborník. Například někteří zahraniční odborníci z francouzské Paribas Bank či americké Goldman Sachs tvrdili, že koruna bude velmi oslabovat, ale ona si klidně pomalu posiluje, jak to „nalajnovali“ odborníci z ČNB. Mrazí mě v zádech, když si uvědomím, že za pár měsíců mají opět u nás vládnout politici, pak nám opět hrozí, že pravdu přece jen budou mít zmínění zahraniční odborníci.

 4. Budu neustále opakovat, mám takový divný pocit, že se v této zemičce máme nejlíp za posledních stotisíc let. Jestli je to důsledkem tunelování, tak prosím, nechť se tuneluje vesele dál, a jen houšť, protože přepoctivé překračování plánů a všelijakých kdysi tzv. socialistických závazků vedlo…, všichni velmi dobře vědí kam. Takže volně podle já, veselé krizování…, na to žádné super předpovědi socekonomu nemají žádný vliv… Ten kdo umí a maká má na kontě a ten kdo žvaní, žvaní, případně furt natahuje dlaň. Na tom se za poslední statisíce let až tak moc nic nezměnilo…

 5. Kolega wbgarden nám naznačil, že před sto tisíci lety bylo stejně nebo lépe. Ach, ta výroková logika…. Malinko nám taky zapomíná na celé skupiny žijící se svými tělesnými nebo mentálními handicapy, na celé skupiny lidí práce, jichž náhle není třeba.To vypadá, že kolega wbbgarden si nevidí do svých zlatoúst. Jsou tací, co makají, mají na kontě a stejně žvaní.

 6. Budu neustále opakovat, gabrieli gabrieli, věc je celá, má li začátek střed a konec, toť k logice. Jinak vám moc nerozumím, ale to se v demokracii stává. Samozřejmě, že momentálně postižení žijí především z daní, které jsou vybrány nebo nevybrány od těch co se sprostotou sobě vlastní zuřivě a nechutně vydělavají prachy…Nejlíp uděláte, když jim toto všeliké vydělávání zprotivíte. Schválně jak to dopadne a kdo to v prvé řadě odnese…, můžete hádat…To co říkám, je pochopitelně velmi vzdáleno od všech ideálů a jiných dívčích snů. Vím to.
  Veselé krizování….

 7. Já netvrdím, že se máme špatně, ale vadí mi, když zvolení vyvolení nespravují společný majetek s péčí řádného hospodáře, ale nelegálně ho privatizují. Tyto prostředky pak někde scházejí a hrozí, že to nakonec odnesou nejvíce ti, kteří se nedovedou nebo nemohou bránit. Jak je možné, že poctivost se nevyplácí? Kdo nekrade, ten okrádá vlastní rodinu, říkalo se za minulého režimu. Kdy už to přestane platit a jak se k tomu cíli dobrat?

 8. Budu neustle opakovat, drahý jožiine, schválně, na kterou ze světových vládnoucích garnitur za posledních dvatisíce let se ta vaše nostalgie nehodí ? Furt se krade a furt je z čeho a nikdy to nebude jinak, bo už staříček pravili, že neznaju kuru /slepici/, která by hrabala od sebe…Jinak pokud máte nějaký poznatek o ulítlých miliardách, tunelech atd, tak vaší občanskou povinností je zajít na nelvližší služebnu policie. Ti co to furt a neustále okecávají na všelikých forech, mi někdy připadají…, no nic. Veselé krizování….

 9. Milý Jene, slepice jsme chovali, poměrně dobře je znám. Slepice hrabe za sebe, následně couvne, pak si zkoumavě prohlédne, co si poctivě nahrabala, teprve pak to sezobne. Pokud si kdokoliv poctivě vlastním přičiněním cokoliv „nahrabe“, tak mu to přeji a vůbec mu to nezávidím. Já nezávidím ani těm, co si nahrabali nepoctivě, ale sám bych nic takového vlastnit nechtěl, takže ani po tom netoužím. O těch tunelech vím jen z médií a nosit noviny, rádio, televizor či počítač s internetem na nejbližší služebnu policie má asi stejný efekt jako nosit dříví do lesa.

 10. Jste nějací chytří.Kdo jste? Nevím jestli nejste další hrozbou pro stabilizaci Evropy.
  PS.
  Nějak si lidé neváží toho,že žijí tady v té všelijak zkažené Evropě. Já ,jak jsem sociálně dole ,si to nějak uvědomuji,že je tu pořád lépe ,než někde jinde. Buďte pokorní ,protože může být hůř.

 11. Milý Stoldo, je lepší být alespoň trochu chytrý a nenechat se opít i rohlíkem. Jestli stabilita Evropy závisí na tom, že si každý musí nechat líbit vše, co si místní vrchnost k němu dovolí, tak to tu stabilitu Evropy nezachrání. Je totiž velký rozdíl mezi pokorou a hloupostí. Myslím si, že stabilitu Evropy nejvíce ohrozil konzumní způsob života a s tím spojený rapidní pokles porodnosti, protože více dětí v rodině snižuje životní úroveň rodiny. Ti, kteří se dříve nechtěli nebo nyní nechtějí s pokorou uskrovnit pro lepší budoucnost investováním do dětí, právě ti nejvíce destabilizovali a i nyní destabilizují Evropu.

 12. no vida, tak Evropa je jakžtakž stabilizována vyšší porodností v romských, byť i neúplných, případně i atomizovaných (matky prostitutky s dětmi odloženými v děcáku) rodinách. Eště že je tu máme, a doufejme jménem celé Evropy, že Kanada ta viza zavede už dnes.

 13. Paní Diblíková, na co Vám bylo šlápnuto? Bývala jste takové rozšafná a sociálně vnímavá. Protřepte se před použitím…

 14. Budu neustále opakovat, na přelomu šedesátých a sedmdesátých let na jistých brněnských kolejích jsem v rámci jistých povinností zabloudil do druhého nebo třetího sklepního podlaží a ejhle objevil jsem postarší kluky v prostěradlech a s ručníčky kolem hlav. Hráli si tam s kalachy a kouřili cosi velmi voňavého. Dali mi i okusit vodní dýmky, kluci arabští, studenti vaaz – vojenská akademie tondy zápotondy. Pozval jsem je naoplátku na panáka do klubu pojmenovaného podle písmenka z řecké abecedy, ale řekli, že nepijou, a taky řekli, že to za chvíli stejně bude všechno jejich. Já tenkrát myslel, že koleje, ale upřesnili, že mají na ctěných myslích celou evropu. Rozchechtal jsem se tenkrát příšerně….
  Veselé krizování…

 15. Proč Slovodne skomírá?
  Zde je návod jak paralyzovat diskuzi:
  1.Rezignuj na empatii. Buď fundamentální.
  2.Tvé soudy ať jsou nezvratné.Tvá brázda buď ti domovem.
  3.Tvé kuří oko nechť je nedotknutelné.
  4.Svá slova deodorantuj pičifukem morálky, ať vlčí nebo beránčí.
  5.Zapomeň na bláznovstí a měj přichystánu hromadu kamení.
  No, je to jen můj názor, ale objektivně Slovodne skomírá. Zkusme ho pokřísit. Same Hawkinsi?

 16. Budu neustále opakovat, už je to tady i s kamením.., a nezadeorantujte si, hlavně empaticky a nezvratně…, že
  http://relax.lidovky.cz/jedno-z-nejcasteji-davanych-jmen-chlapcu-v-evrope-je-mohamed-pq2-/ln-zajimavosti.asp?c=A090707_144651_ln-zajimavosti_pks
  no a samozřejmě špetka fundamentálního bláznovství přece neuškodí…

  VELKOVÝROBA /ptákovina/

  Dostal arab darem
  od araba
  harém

  Tak se těšil na změnu
  a teď má z toho
  migrénu…

  /pokud to skomírající zajímá…/

 17. neustále se pokouším velectěný greenhorne, ale ta slina, cipísek, ta slina! nebo je to střevem? pomohu si tedy Cimrmanem a trochu optimismu děti!

  D A7
  Polární noc má zvláštní moc, každého přepadne smutek,
  D
  Němec i Brit, křesťan i Žid, každý by nejraději utek‘,
  G D E7 A7
  ba i ti šikovní Žaponci se silami jsou na konci,
  D G D A7 D
  jen jeden z národů neskoná, hrůzy severu slavně překoná! ……….. a tak dále, však to znáte. s úctou S.H.

 18. Budu neustále paralyyzovaně empaticky skomíravě nevratně a fundamentálně i s příslušnými artefakty, kamením a brázdou, opakovat, že se mi sedmého kolem půlnoci, když náhodou jsem objevil tento titulek – Jedno z nejčastěji dávaných jmen chlapců v Evropě je Mohamed – chtělo velmi prudce zde adhocnout. I adhocnul jsem i s odkazem na celý článek v lidovkách. A byl jsem asi smazán, neb své adhocnutí nevidím. Někomu se to pravděpodobně zdálo býti asi velmi sprosté. Pro všechny multikulťáky a jiné ekopošuky odkaz dávám znovu bez hátétépéčka – relax.lidovky.cz/jedno-z-nejcasteji-davanych-jmen-chlapcu-v-evrope-je-mohamed-pq2-/ln-zajimavosti.asp?c=A090707_144651_ln-zajimavosti_pks
  Veselé objektivní skomírání…

  VELKOVÝROBA

  Dostal arab darem
  od araba
  harém

  Tak se těšil na změnu
  a teď má z toho
  migrénu…

  /pokud toto bláznovství ještě vážené skomírající zajímá…/

 19. milý webgardene, zazpívejte si písničku proti trudomyslnosti. v rámci zachování Vašeho duševního zdraví. prosím!

 20. Prosím, nechť není zbytečně se staráno o mé trudomyslo. Nemívám toto, ale mám takový dnes pocit že toto forum se chová jako moje drahá polovička. Nevypočitatelně. Před dvěma dny…., no do prkenný ohrady, už je to tam zas… Prosím pěkně blbnu já nebo enem elektrika. Děkuji předem za odpověď. Nemusí být ani vyčerpávající…

 21. Já mám veškeré mysle pouze a především pracovní. Trudná bývala občas Gertruda, ale ta mě naštěstí dávno opustila. Trudná pochopitelně příjmením, by nedošlo k dalšímu nedorozoumkování, jinak to bylo děvče spíš veselé…, většinou když jsem u toho nebyl. Jinak co se týče psaní, zkoušel jsem taky kdysi psát i vhodněji, ale na rozdíl od všelikých českých učitelek jsem z toho neměl moc radost… Tolik po ránu..
  Jo, a co s tou elektrykou. odpoví mi někdo ? Děkuji.

 22. Nejprve jsem rozvažovala, jak rozšafně a sociálně vnímavě třepnout VJ Gabriela po uchu, ale usoudila jsem, že starého psa novým kouskům nenaučíš, leopard skvrny nemění a z nouze čert mouchy lapá. Ono opravdu Slovodne skomírá, po půl roce jsem se vrátila na net a nějak jsem nenalezla inspiraci moc připisovat, a VJG zřejmě taky neměl koho a proč buzerovat. S tím židobolševikem: to označení se mi hrubě nelíbí, mělo smysl v době, kdy bylo bolševické vedení v Rusku zejména v rukou Židů, kteří jsou v politice logicky – jejich inteligence, ukecanost a ochota polemizovat za každou cenu je k ní geneticky předurčuje. Nechci sama zabíhat do polemik, nejde mi to tak, ale mám za to, že stranické čistky nebyly dílem převážně židovským, spíš na ně dojeli. Navíc sama Žida na ulici nepoznám (leda, že vypadá jako čert ze svatých obrázků nebo má jarmulku či klobouk s pejzy – jsou součástí nositele nebo klobouku? Rovněž bolševik na první pohled nijak nevyčnívá z naší obtloustlé stárnoucí a kysele se tvářící populace. Ovšem Židi jsou mi sympatičtí, narozdíl od těch druhých. Za mlada bývají fešáci (ti tmavovlasí, štíhlí) a i pak je s nimi legrace (většinou). S bolševiky žádná sranda není.

 23. Tak sem se zase pokusil dát tu odkaz a vidím, že elektryka furt ůčynkuje. Nebo že by snad jiný fázový /mozkový/ posun ? Tak si skomírejte..vesele.

 24. Pane kolego, neračte mít ten persekuční syndrom? Já osobně obranu před pishingem na serveru celkem chápu.

 25. Vážený a jistě velmi veliký a prevoschoditelnyj VJG, volně podle Diblíkové, já mám pochopitelně spoustu syndromů včetně persekučního, kteří obvykle jsou mi udělováni především mojí drahou jistě polovičkou. Nicméně že bych svými přiblblými obrázky či veršíky šel po vašich kreditkartách mi připadá poněkud kách.
  Veselé krizování a prasečí chřipkování….

 26. Vážený již dlouho jsem takové blbosti nečetl,bla,blaješte,že tu nepíše ladySionková ta zde právě chybý

 27. Souhlasím s Jaroslavem, ladná lady může vnášet nelad zejména ve stoje, protože vleže se nedá prakticky nic vnášet, jelikož nosnost ležících je povětšinou malá. Pokud ale měla vojenský výcvik, mohla se sem nepozorovaně připlazit, aby sem záměrně vnesla nelad, aniž byla přitom spatřena.

 28. Smyslem existence ladných ladies v žádném případě není se nepozorovaně připlazit, i se sebevojenštějším výcvikem, ani kdyby dotyčná vojákovala třeba za Čepičky.

 29. Budu neustále opakovat, je na ctěné military mysli jistě čepička jako velmi užitečná pohlavní pokrývka…

  XXX

  Ladná lady leží ladem
  a ladně vůkol vnáší
  nelad
  pár kapek štěstíčka mám ještě skladem
  co ladné dámě
  vždy daruji
  a rád…

  Veselé krizování, bude líp…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *